Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktattátok le 2 év...

Eszo kérdése:

Hogy szoktattátok le 2 év körüli babátokat a szopizásról?

Figyelt kérdés

milyen módszerrel?

könnyen ment?

decemberben lesz 2 éves a lányom,de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá..nagyon cicimániás....


2014. szept. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak attól kezdve ment könnyen, hogy én nagyon biztos volt a dolgomban. Hol tartasz? Mennyit szopik még?
2014. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hááát..reggel ha felkel és kijön a szobából,az az első,h cicit kéjeeek :-)

aztán utána a délutáni elalváshoz kap.

van amikor d.u. még1x szopik

meg az esti elalváshoz


de éjjel ha 2x ébred akkor 2x, ha 10x akkor 10x cicizik még...

csak úgy alszik vissza!


nem tudom mi lesz ebből :-(

2014. szept. 17. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmm, szal elhatározás és aztán apránként. Mondjuk egyelőre az éjjel marad, és nappal a szükséges 3, meg kell beszélned vele, hogy miért.

Mi az éjszakai leszoktatást apával oldottuk meg, anyának (már nem emlékszem miért) nem tudott jönni, csak apa... Jaj, nehéz. :(

2014. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
anya nem tudott jönni természetesen
2014. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Óóó de jó ezt olvasni!Már bocsi,de ugyan így vagyunk.Januárban lesz 2 éves a lányom és még mindig szopizik!!Óriási cicifüggő.Reggel ha ébred az az első,hogy anya cici keeeelll! :D

Nappal egyszer alszik,az is csak cicin megy.Esti alváshoz szintén cici kell.Napközben is cicizik még,ha éppen rájön,illetve éjjel is 4-5x,amikor ébred csak cicin tud vissza aludni.

Próbáltam már én is leszoktatni,de 3 órán át üvöltött és bújt és kért,hogy anya cici kell. :(((

Mi is azzal fogunk próbálkozni,hogy apával alszik majd,és hát ugye tőle nem fog cicit kérni,mert tudja,hogy azt csak anyától lehet.Remélem sikerül leszoktatni valahogy.

Jó azért,hogy nem vagyunk ezzel egyedül.

Kitartást és sok sikert!!

2014. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, hogy ez jó hír-e vagy rossz, de az én fiam 3 és fél volt. Pontosabban együtt szopizott a húgával, és őt is akartam azért minimum két évig. Ezért tartott 3 és fél évig. :)

Most 8 éves, de még ma is megkérdezi, adhat-e rá egy puszit. Éééédesem.

1-es és 3-as vagyok.

2014. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ez most off.lesz, meg le is.pontozhattok. én is szoptatok, kb fél éves kor körül majd szeretném szépen fokozatosan leszoktatni.. értem én h az anyatej olyan mint az arany stb,stb, de amikor egy gyerek már beszél és kérni tudja, vagy egy 8(??)éves iskolás nagyfiú az anyja cicijére ad.puszit, az szerintetek nem befolyásolja negatívan az ő gondolkodását, későbbi sexualitását (itt nyilván az iskolásra.gondolok, nem a 2évesre). szerintem ezekből a fiúkból lesznek azok, akik soha nem találnnak párt, mert az anyjukat keresik benne, stb. Szerintem ez azért már fura! Csak szerintem??
2014. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először, meg szoktam kérni, hogy ne adjon rá puszit, mert engem ez zavar. Semmi baj azzal, ha Te másképp gondolod. Azt meg, hogy kinek milyen lesz a felnőtt gyermeke, meglátjuk. Innen folytatjuk 20 év múlva. ;-)
2014. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok, h el akartam kerulni ezt a fajta cicifuggest. Ugy terveztem, valahol 6-9 honap kozott elvalasztom. 10,5 honaposan ereztem ra kesznek magunkat, es orulok, h mdgtettem.
2014. szept. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!