Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babám 2900g. Tejet+táps...

2hetes babám 2900g. Tejet+tápszert eszik.6-szor eszik napközben,3 óránként,80-90g. Éjszaka egyszer keltem, nem ébred magától. Este 8-kor eszik utoljára.5 órát végigalszik. Muszály ébresztenem vagy már aludhatna reggelig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
fúúú én de örültem volna ha alszik!!! szerintem kérdezd meg a gyerekorvosodat, hogy ekkora súllyal nem-e gond, ha nem eszik éjjel, de nekem pl azt mondták, hogy ha alszik fel ne ébresszem, inkább örüljek! :) Sajnos nekünk erre hónapokat kellett várni...
2010. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én babóm 2900 gr-mal jött haza a kórházból, és szintén vegyesen kapott tejcsit és tápszert. 3-4 hétig magától ébredt éjjel, aztán este 8 után már csak reggel5-6 körül. Soha nem ébresztettem, kivártam míg enni kért.

Szerintem tudja ő, mikor éhes!

Szép babázást, és szép álmokat! Használd ki, majd eljön a fogzásos idő is! :-)

9,5 hós anyukája

2010. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!