Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy szirup 12 hónapos...

Ha egy szirup 12 hónapos kortól adható, akkor napra pontosan be kell tölteni az 1 évet?

Figyelt kérdés

Erről a szirupról lenne szó: [link]


11 hónapos lesz a kislányom (1 hét múlva) és már másodjára van húgyúti fertőzése. Az első még születésekor volt, akkor kétféle baktériumot tenyésztettek ki nála, most hólyaggyulladása van. Szervi baja nincsen azt mondták hogy ő hajlamos rá. Azt olvastam, hogy ez a szirup nagyon jó a megelőzésben, meg sokan dicsérték és ajánlották nekünk de most látom hogy csak 1 éves kortól adható. Merjem már adni neki, vagy várjam meg hogy betöltse az 1 évet?



2014. szept. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen nem arról van szó, hog 12.0 -tól adható, 11.3-tól nem... orvost kell megkérdezni, hogy mennyivel elötte adható már. Azért lehet, hogy a 10.3-ra még nem fogja javasolni. Ezt neki kell tudnia.
2014. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem adnám még neki.

Tehát nem mindegy, hogy jövő héten lesz 1 éves, mert akkor az a pár nap már nem oszt, nem szoroz. De a te lányod még 11 hónapos sincs, csak majd az is lesz, tehát az 1 éves kora még több, mint 1 hónap múlva lesz csak. Tehát ez azért számíthat valamit.

De ez is olyan dolog, hogy sok olyan gyógyszer van, amit x idős kortól lehet csak adni, viszont orvosok meg adják, csak kisebb mennyiségben, másfajta adagolással, tehát mindenképpen konzultálj a gyerekorvossal, mert több, mint 1 hónap akár számíthat, így orvos megkérdezése nélkül én nem adnám.

2014. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!