Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottam hogy a laevolac...

Hallottam hogy a laevolac szirup kúra szerűen adva megoldja a nemkakilós kisbabák gondját. Hogy kell csinálni? Van akinek bevált? Négy hónapos a fiam és csak lázmérőre vagy szélcsőre kakil!

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
rá van irva az üvegre nekünk bevált egy egy ilyen lötyi 5 perc alatt meghozta a hatást
2012. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be! Sajnos! 4 hónaposan már baracknak a levét adhatsz neki! Nálunk az vált be!
2012. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi már iszunk gyümi leveket és eszünk gyümit is orvosi javaslatra!de nem használt!tudom hogy rá van betegtájékoztató abban az van hogy adjak öt ml-t ez használt is egyszer aztán többet nem!az is rá van írva hogy csecsemőknek nem adható mégis adják!engem az érdekelne hogy akinek bevált az hogy adta reggel v.este mennyit adott és mennyi idő múlva hatott!
2012. szept. 3. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres a babád a Novalac IT-t ajánlom nagyon neked! Az megoldja a kaki gondot! Bár erről a szirupról nincs tapasztalatom, de nekem ez a tápszer oldott meg minden gondot! (az én lányom az elejétől tápszeres) És a doki is ki tudja írni, mert támogatott!
2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen hallottam hogy az egy nagyon jó tápszer de a kisfiam anyatejes.tudom hogy az anyatejes babák napokig nem kakilnak de ő szörnyen szenved olyankor nem akar enni és aludni sem tud!
2012. szept. 3. 14:06
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
Nálunk bevált. Ezt hosszabb ideig is lehet nekik adni, mert nem szokik hozzá a szervezetük. Többen is kapták ismerőseink közül már 2-3 hónapos korban is. Csak ki kellett mindenkinek tapasztalni, mennyi hozott eredményt. Volt, akinek napi 1 alkalommal 5 ml is olyan hatással volt, hogy a gyerek telibe találta a szomszéd falat is, másnak meg naponta 2x kellett adni, hogy valami legyen. Nekünk napi 1x5 ml-t kellett adni, amikor kisebbek voltak akkor esténként a vacsorával kapták. Most már 16 hónaposak, ha szükségük van rá, akkor most már a reggelivel. Egyik lányomnak a fogzástól szorulása van, olyankor van, hogy hetekig kell neki adnom, mert máshogy nem tud kakilni. Nekünk a lázmérőzés nem hozott eredményt, a kúpot meg alig lehet beletolni. A szirupot mindig addig kell adni, míg nem rendeződik a széklet. Akkor szoktam elhagyni, ha már hígat kakil (minden átmenet nélkül csinálja), illetve kb. 1 hét után (ha már rendben van, még nem híg, de nem is szakad meg az erőlködésben) abbahagyom, várok pár napot, hogy megy-e már magától, vagy még adnom kell-e neki. De érdekes, hogy amíg kórházban voltunk (2 hónap), ott az egyikük nehezen kakilt, és akkor normaflort adtak neki pár napig, és attól rendeződött. Na neki azóta sincs problémája.
2012. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!