Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos kis mama vagyok és...

1hónapos kis mama vagyok és ecettel eszem a levest ez gondot jelent a magzatra?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan milyen gond lehetne ebbol? Max a gyomrodat teszed tonkre a sok ecettel....
2014. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az nagyobb veszélyt jelent, hogy az anyjának nincs esze
2014. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
nemhinném, de szerintem erősebb és fűszeresebb kajákat nem kellene..ahogy sót sem igen, meg cukrot sem igen...
2014. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 hónapos? Szóval kb most csináltál egy tesztet ugye?

Jól jegyezd meg terhes vagy nem beteg. Sósat, cukrosat általában sem kellene mert semmi nem egészséges. Ezt tudjuk, de úgyis esszük, úgyh kár nagy okosságokat írnod utolsó.

Ecetet is ehetsz nem lesz semmi bajod ha csak nem az üvegből iszod. MErt az nem terhesen is káros.

Gondolom azzal savanyítod a bab, lencse, tojáslevest. Pici kanálkával ha teszed semmi bajod nem lesz. Ne aggódj. Ne hidd el az összes marhaságot amit a neten olvasol.

2014. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miértne lenne "az anyának esze"? első babám lesz aggódok ennyi az egész.

A többi választ köszönöm.

2014. szept. 23. 12:52
 6/8 A kérdező kommentje:
És igen nemrég csináltam a tesztet
2014. szept. 23. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sósat, cukrosat általában sem kellene mert semmi nem egészséges. Ezt tudjuk, de úgyis esszük, úgyh kár nagy okosságokat írnod utolsó. "


gondoltam ilyen kérdésre nem ártana pedig igenis ezt közölni..

2014. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na egy újabb egészségmániás..miért ne lehetne sósat, édeset enni?nem kell túlzásba vinni, nem fog meghalni rákban emiatt..levegőt se vegyél azzal többet ártasz csak mondom! ne aggódj kérdező semmi baj nem lesz, én eszek csokit is meg csipszet is terhesen semmi bajunk, 5 kg-t híztam 32 hetes vagyok.ami jól esik egyed csak:)
2014. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!