Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programokra/foglalkozás...

Milyen programokra/foglalkozásokra jártok 7-8 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Mi Debrecenben lakunk, de unjuk a 4 falat, a séta sem túl érdekfeszítő (nekem legalábbis :)
2010. jan. 20. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz utána,hogy van e nálatok ringató.ilyen ki babáknak max ezek a foglalkozások jók.vagy plázázni,vagy ismerősökhöz menni.
2010. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt v0

2010. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
... oltam :D (elnézést, valaki lecsapott az enterre.. :) szóval ide már viheted, nagyon jóóóóóóó!
2010. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Babaúszásra.
2010. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ennyi idősen babaúszásra, és játszóházba jártunk.


A ringatót nem ismerem, de a baba-mama klubok is jók!

2010. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baba-mama torna. Nagyon tudja élvezni a baba.
2010. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A babaúszást kihagyjuk, mert tél van, nincs kocsink :( Ringató foglalkozások jelenleg nincsenek Debrecenben. Egy zenebölcsit találtam a város másik végén. (Debrecenben, az ország 2. legnagyobb városában...) Vagy a neten hiányosak az infók..

A válaszokat köszönöm!!

2010. jan. 20. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan pécsi vagyok, de itt van egy Zsebibaba füzet, ami egy ingyenes programfüzet, havonta jelenik meg, bababoltokban, orvosnál, védőnőnél van, rengeteg program van benne, napokra, órákra lebontva.

Debrecenben nemtudom van-e ilyen vagy hasonló kiadvány, kérdezz rá a védőnődnél. Nagyon sok ringató, zenebölcsi, torna, zenekuckó, nyelvtanulás (early english) van benne.

Debrecen nagyobb, mint Pécs, tehát tuti vannak programok, de a net valóban hiányos.

2010. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!