Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak hüvelyi szűkülete...

Kislányomnak hüvelyi szűkülete van. A napokban elvisszük kórházba. Hogyan történik a beavatkozás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem válaszolok csak kérdezek.Ez mit takar pontosan? Honnan vetted észre?

Bocsi csak érdekelne

2010. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen de be van nőve a hüvelye.
2010. jan. 20. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2010. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Látom meg gyerekorvos is mondta.Írjanak olyanok akik hasonló cipőben jártak.
2010. jan. 20. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Èn úgy hallottam,hogy helyi kis érzéstelenítés és felmetszik az osszetapadt nött kisrészt.

Sajnos egyre több kislánynál veszik ezt észre,csak azt nem tudni,hogy miért.

Remélem hamar túl lesztek rajta.

Szintén egy kislány anyukája.

2010. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ most néztem utána a neten én is.
2010. jan. 20. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 1 hete voltunk a sebeszeten 7.5 honapos kislanyommal.Neki is ez volt a gond.Mikor bevittuk rakentek egy zsibbaszto kremet amivel 40 percet kellett setalni(ez 2 oraig zsibaszt).Mikor visszamentunk par perc volt.Csak egy pici meccetet csinaltak neki.kicsit sirt csak de csak azert mert levolt fogva.Utana nem is fajt neki.Nem volt vele gond.3 napig kellett minden pelus cserenel vazelint kenni neki oda es kis gezlapot tenni oda hogy szetnyitva maradjon neki a meccet.De figyelni kell mert ismet ossze forhat.Minden jot nektek!Ha van kerdesed irj nyugodtan privatba.

2010. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia,ne haragudj a kérdésért,megkérdezhetem milyen popsikrémet használsz és milyen gyakran? Amugy remélem jol viseli majd a picur,és hamar el is felejthetitek.
2010. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majdnem minden pelenkázáskor.Naturlandot használok amit először írt fel az orvos.Van valami szerepe benne?
2010. jan. 21. 06:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Vannak bizonyos baba termékek amik hámlasztó hatásúak, így nő a kockázata az ilyen eseteknek.Nézd meg vagy kérdezd meg a védőnődet,hogy ez tartalmaz e ilyen anyagot.Szerintem és úgy hallottam a gyógyszertári a legegyszerűbb és legjobb. Én mindenből ezt használom.
2010. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!