Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fiam születik, elnevezhetem...

Ha fiam születik, elnevezhetem Jézus-nak?

Figyelt kérdés
Most komolyan!
2010. jan. 20. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat ezek szerint nem:

[link]

Esetleg a Jozsue vagy Jozsua?

2010. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem,hogy ezt komolyan kérded.de amúgy szerintem sem fogják anyakönyveztetni így.de ne is tedd ezt vele.nem jó vicc.
2010. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg lehet, gyakorlatilag inkább ne tedd, gondolj bele a fiad helyzetébe :(

nekem is olyan keresztneve van a kislányomnak ami nincs benne ebben a jegyzékben és nem volt vele gond

2010. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már most rosszat akarsz a gyereknek, pedig még meg se született? Gondolj már bele! Mit szólnál, ha téged hívnának így? Nem beszélve arról, hogy néhány erősen hívő ember még sértésnek is veheti. Amit szegénynek életében ki kellene állnia, az nem semmi. Tudom, hogy spanyol nyelvterületen ez szokásos férfinév, de itt nálunk nagyon kirívó lenne.
2010. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
na ne!
2010. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jéééézus (mária)...! Mindenki tudja majd hogy imádni fogod enélkül is :D:D:D
2010. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha te nagyon szeretnéd akkor igen.Kérelmezned kell a Nyelvészeti Akadémián,hogy anyakönyveztethető legyen a név,az ismerősöm a "Sanell" nevet kérelmezték igy,engedélyezték is de csak kiejtés szerint leirva.
2010. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem eszedbe ne jusson!!! Nemcsak vallási okból, egyébként se.
2010. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a 18.02-es írta, minden olyan nevet ami nincs a listán kérvényezni kell, azt nem tudom, hogy automatikusan engedélyezik-e. De én sem adnám ezt a nevet.
2010. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itthon én nem nevezném így, az ő érdekében, egyébként más országokban, pl Spanyolországban nagyon gyakori név.
2010. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!