Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan baba az enyémen...

Van még olyan baba az enyémen kívül aki a gyümölcsöket imádja, de a zöldségeket nem eszi meg? Ha egy kis répát vagy krumpli keverek pl az alamába, már nem eszi meg.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is válogat.1 éves kora előtt pedig hányt is a zöldségektől.
2010. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is ilyen volt. Nem erőltettem, nagyjából 1-2 hetente azért megpróbáltam. 11 hónapos volt, mire elfogadta. Addig egyedül a krumplit tudtam néha belerejteni az almába. Magyarul 1 nagy alma, benne 2 kicsi kocka krumpli..

Add neki, amit elfogad, majd megeszi később. Ne erőltesd, mert akkor tutira nem fogja megenni.

Egyébként lehet esélyed a cukkinivel és a céklával, azok édesebbek.

2010. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van, az enyém is. Bár azért még ha belecsempészek egy -két kanállal azt nem veszi észre. De a sima zöldséges cuccokat nem eszi meg.
2010. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az enyém is csak a gyümit ette meg. Az finom édes. Kóstoltad már a főzeléket ízesítés nélkül? BRRRR. Anyu szerint a 3 gyerekéből egy sem ette meg. Ne csinálj belőle ügyet. Az én lányom 1,5 éves koráig csak tejet meg gyümölcsöt kapott, mégis szépen fejlődött. 1,5 éves korától eszi amit mi, de fűszerrel. A kelkáposzta-főzeléket pl. imádja. De persze fokhagymával, behabarva.
2010. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!