Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba víz? Mindig mindenhez?...

Edus83 kérdése:

Baba víz? Mindig mindenhez? Tea, enni valóját ki főzni (krumpli, stb). Vagy jó a fel forralt víz is? Tapasztalt szülőket kérdeznék, mert első babás vagyok és lassan kezdem a hozzátáplálást és úgy félek, izgulok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én csak az első 1-2 hónapban vettem kifejezett babavizet,utána már csak szénsavmentes ásványvizet.Mindig megnézem mennyi az összes ásványi anyag tartalma.Pl:500 körüli a Jana,úgyhogy ilyen körülit keresek.
2010. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tápszerhez, tejpéphez, teához babavíz, de főzéshez nem kell. végülis felforralod úgy is főzésnél, tehát felesleges.

ne izgulj, sokkal nagyobb a füstje mint a lángja ennek a hozzátáplálásnak. én is túlparáztam, aztán nagyon simán nemt.

sok sikrt

7 hós baba anyukája

2010. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En elso perctol kezdve felforralt szensavmentes asvanyvizet hasznaltam mindenhez.Mar egy joideje azt sem forralam.15 hos kislany anyukaja
2010. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig sima csapvizet forralok fel, azt issza, azt keverem a pépekhez is. Babavizet csak akkor kap, ha nem itthon vagyunk.
2010. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!