Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány évesen szültétek az...

Ti hány évesen szültétek az első babátokat? Ti vagy a párotok/férjetek vetette fel először, hogy akkor belevághatnátok a babaprojektbe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30 évesen szültem a fiam. Én vetettem fel a gyerekkérdést tulajdonképpen, de igazából már régen megbeszéltük, kb. mikorra tervezzük a babát.
2014. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
24 évesen szültem a kislányomat, közös elhatározás volt, és most szintén közösen döntöttük el, hogy akár érkezhetne a kistesó is! :) most 26 vagyok. :) én úgy voltam vele, hogy 30-ig le szeretném tudni a szülés témát, persze előfordulhat, hogy utána is lesz még, de mindig is így gondoltam, h nem szeretném sokáig húzni.. :)
2014. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33 évesen az elsőt, 36 évesen a másodikat. Nem volt kérdéses, esküvő után egyből ráálltunk a babaprojectre.
2014. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

24 évesen szültem a kisfiúnkat, esküvő után másfél évvel.

Mind a ketten tudtuk, hogy hamar akarunk babát, férjem már az esküvő előtt abba hagyatta velem a fog.gátlót hogy minél hamarabb teherbe essek. Várnunk kellett, nem sikerült elsőre teherbe esnem, majdnem egy évig próbálkoztunk.

Ha a férjem azt mondta volna akkor hogy még várjunk 1-2 évet én nem vitatkoztam volna vele mert én úgy voltam a baba témával hogy akár jöhet azonnal is, de ha később vállalnánk azt sem bántam volna.

26 éves leszek, most jön a második baba 3 héten belül, na őt nem terveztük, férjemnek elsőre egyértelmű volt hogy megtartjuk, én nagyon megijedtem, de végülis egyértelmű volt a döntésünk hogy megtartjuk.

2014. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32 évesen szültem. A férjem már 10 évvel azelőtt is szeretett volna gyereket, de rám bízta a döntést.
2014. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23 vagyok most 7 hónapos a fiam. Mindketten akartuk, már hamarabb is csak nem voltak hozzá adottak a feltételek. Kb 2 év múlva szeretnénk még egy babát :-)
2014. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29évesen estem teherbe tervezetten. A kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy kb 5 év múlva jöhet a baba és így is lett. Ráeszméltünk, hogy már 4,5 éve együtt vagyunk és belevágtunk, 30ik szülinapomra érkezett:-) most 32 leszek és mivel 3 hónapja elvesztettük a második babánkat (vetélés), egyenlőre nem vágyom másodikra ;-(( a férjem nagyon szeretné, de megért és türelmesen vár, hogy rendbejöjjek lelkileg..
2014. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondhatom a rekkordot? Ok. 15 évesen születet meg az első babánk sajnos mindig csak halaszgatuk hogy elmondjuk a szüleimnek és az őbéinek így túl késő lett. Az az ilető lebeszélt aról hogy adjuk örökbe most 2 éves glutén érzékeny fiam és lányom születet. Most vagyok 18 éves egyaltalán nem bántuk meg bár amikor elmontu kicsit nagy balhé vol de végig ott volt mellettem. Ja és jön a harmadik is.
2016. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!