Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! SOS! SOS! Olyan mérges...

SOS! SOS! SOS! Olyan mérges vagyok. Babakocsi ügy. Hogy csináljam? 3napja vettem egy babakcsit, vadi új. Bababoltban.

Figyelt kérdés

hát ez egy sz@r.húz jobbra,tiszta izomlázam lett úgy kell ellentartani.a kerekei összevissza forognak, vagy épp nem forognak.

ma vissza vittem, és kaptam helyette egy másikat.hát ez is ugyanolyan sz@r.úgy látszik ez ilyen konstrukció hibás.visszakérhetem a pénzem?megőrülök, ezt szörnyű fárasztó tolni.


2010. jan. 20. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menj vissza reklamálni! Kérd vissza a pénzt, de lehet azt mondják hogy vissza nem adják, de levásárolhatod.


Milyen tipusú babakocsi?

2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik ismerősöm hasonlóan járt..sajnos vannak ilyen szériák.. Szerintem is menj vissza és mindenképpen reklamálj!
2010. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt nem adják vissza szerintem de le lehet vásárolni!
2010. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem vagy megelégedve a termékkel, szó nélkül visszakérheted a pénzedet, és KÖTELESEK VISSZAADNI. Ha nem akarják, mondd meg nekik, hogy tisztában vagy a jogaiddal, és az ő jogaikkal is, és amennyiben nem adják vissza úgy lejárató reklámkampányt indítasz ellenük, és természetesen jelented az illetékes szervnek a jogszerűtlen eljárást.


Nálam ez mindig beválik, még olyan termék árát is visszakaptam, ami egyértelműen a mi hibánkból ment tönkre. Volt rá fél év garancia, 5 hónap után visszavittem és szó nélkül visszakértem az árát.

2010. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom, levásolni nem tudom, mert a következő kategória náluk 10.000.ft-tal drágább, arra nincs pénzem.
2010. jan. 20. 20:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarják visszaadni a pénzt, mondd, hogy akkor beírsz a Vásárlók könyvébe! Erre általában hallgatnak, mert a fogyasztóvédők erre ugranak egy ellenőrzés során.
2010. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felel meg számodra a termék illetve, amit cserébe adnának, akkor felajánlhatják a levásárlási lehetőséget, de amennyiben nem tudnak ugyanolyan áron ajánlani másikat, úgy nem kötelezhetnek drágább megvételére, illetve más termék megvételére sem. Ilyen esetben kötelesek a vételárat visszatéríteni. Közöld velük, hogy kéred a pénzed, ha nem akarják, akkor mondd, hogy hívják ki a fogyasztóvédelmet, szívesen megvárod, amíg állást foglalnak. Biztosan visszaadják, ne aggódj.
2010. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg vissza fogják adni a pénzt.

Nem babakocsi, de vettünk kb fél éve egy lcd tévét.

Hazahoztuk szar volt.Visszavittük adtak egy ugyanolyan másikat hazahoztuk az is szar volt.Na azt is visszavittük még csak nem is kellett vitáznunk egyből kérdezték hogy pénzt kérünk vissza vagy másik tévét, na mi a pénzt választottuk.

De ha tutira akarsz menni hivd fel a fogyasztóvédelmiseket ott van infóvonal és kérdezd meg nagyon készségesek és mindenben tudnak felvilágositást adni.

2010. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú a babakocsi?? Peg Perego? Mert a miénk is ilyen ,sajnos alig lehet vele közlekedni, pedig egy vagyon volt!
2010. jan. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Pc-re tippelek :-)
2010. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!