Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik bababoltban találom a...

Melyik bababoltban találom a legnagyobb babakocsi választékot?

Figyelt kérdés

Megnézni, kipróbálni szeretném, mielőtt döntök, mert élőben teljesen mások a kocsik, mint a képeken.

Budapesten, ha lehet, de Bp-hez közeli település is jó.


2011. okt. 5. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Baby Outlet a Soroksári úton, vagy menj a Bippába Itt kevesebb van, de nagyon segítőkészek az eladók).

Esetleg még megnézheted az Elefáni Bababoltot is. Ez utóbbi nekem drágább volt, viszont sok kocsijuk meg, meg lehet nézni, fogdosni, kipróbálni, aztán meg lehet máshol is venni a babakocsit.


[link]

[link]

[link]

2011. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, sok helyen elírtam

pl: sok kocsijuk van, meg lehet nézni

2011. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az Elefáni is jó, most készülünk oda etetőszéket venni.

2011. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elafáni, Minimanó
2011. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! eddig a Brendonban néztem és pár helyi bababoltban, de nem volt túl nagy választék - megnézem amiket ajánlottatok. Ha van még tipp, jöhet, köszi :)
2011. okt. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!