Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel éjszaka ennyisze...

Miért kel fel éjszaka ennyiszer? 4 hónapos, és van, hogy 20 percenként kel?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak. Nem az éhség kelti, leteszteltem. Hasa fájdogál, pukik nehezen jönnek, de míg nappal jó elvan, éjjel horror. Nem alszom 1 órát sem egyhuzamban.

Nem várom el, hogy átaludja az éjszakát, mielőtt ezzel jönnétek, felőlem nyugodtan kelhet többször enni, ha éhes, de ez nem állapot, hogy leteszem, és 5 perc múlva sír. Majd max 40 perc, míg húzza az újabb alvást, de azt is mocorogva, nyöszörögve.

már nem tudom mit tegyek. Ringatás, vagy cici nyugtatja csak meg. Az tuti h fáj valami (hasa, ínye), de nem tudom mi a megoldás:(


2014. szept. 25. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az egy dolog, hogy én nem alszom többet 2-3 óránál, de ez neki is kimerítő, ez megy két és fél hónapja:(
2014. szept. 25. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha a hasa fáj akkor nekem van egy jó kakiltatós módszerem. Leteszem őt a pelenkázóra teszek alá egy textil pelust ráteszem a hasamra a talpát úgy,hogy a térde a hasánál legyen és ő felrúgja magát(kiegyenesíti a lábát) ezt megcsináljuk 10 szer aztán kétszer rányomok én is (felhúzom a megkasáig a térdét vagy amennyire engedi)ezt játszuk 10-15 percig és minden kijön belőle úgy hogy mosolyog közben. Minden este elalvás előtt kinyomjuk így a kakit utánna cicizik és végig is aludja az éjszakát. Az ínnyével nem tudsz mit tenni max adsz egy cumit a szájába had vakarja vele az ínnyét. Mondjuk mi még nem tartunk ott most leszünk 3 hónaposak és nem is cumitunk,de hátha egy jó ötlet.
2014. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a hasa fáj, akkor próbáld ki a következő módszert, nekem bevált. Nekem mindenre hasfájós volt a babám, akármit is ettem. Szóval a módszer lényege, hogy a "tiszta" tejet lefejed és éjszaka adod oda neki.


Reggel lefejtem a tejet, mert az éjjel termelődött, tehát tiszta, nincs benne hasfájást okozó anyag. Utána még minden szoptatás után annyit fejtem, amennyit csak tudtam, tényleg minden csepp számított (én még mindig nem ettem egy falatot sem, csak vizet ittam).


Na és olyan dél körül már nagyon éhes voltam, na akkor ettem. És onnantól jött a fekete leves, hasfájás, üvöltés, masszírozás, minden. Szóval a délután horror volt.


Viszont estére odaadtam neki a kefejt "tiszta" tejet, ezzel 1-2 szopit ki tudtam váltani és nyugi volt. Így kb nyertem fél éjszakát.

2014. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig csinálta ezt a második gyerekem. Horror volt, neki egy kis ringatásra volt szüksége óránként, aztán aludt. Azóta is eszméletlenül nagyra értékelek minden éjszakát :) Azzal bíztatnálak, hogy ennek a korszaknak is vége lesz, csak úgy, magától.
2014. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!