Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 8,5 hós babám éjszaka 20...

SOS! 8,5 hós babám éjszaka 20 percenként ordít! Szó szerint! A szemei csukva vannak de nagyon sír és panaszkodik. Ötletetek van mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gondolom a fogai jönnek...de...már mindent kipróbáltam: dentinox gél, panadol, rágóka, cumi, mindent ami létezik. Sajnálom, de így senki sem pihen és már kivagyunk!!!! Csak felveszem bekapja a cicit és alszik is. Nem is szívja! Megvárom míg megnyugszik leteszem és 20 perc múlva kezdem előlről! Ha velem alszik akkor is ezt csinálja. SEGÍTSETEK!!! KÖSZÖNÖM!!!
2010. szept. 22. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
gyermekorvos tud felirni receptre Suspensio Anaesthetica-t ebben van lidokain jó ecsetetlő kérdezz rá a dokinál és próbáljátok ki.
2010. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Megpróbálom,de hiába mondom a dokimnak csak azt hajtja hogy ezen át kell esni mert jön a foga.Igen ám de ő már születése óta nem alszik rendesen éjszaka! Már kb 5 hónapja 2 éjszakát aludt át, azóta ez megy . Néha alszik jobban is de akkor is max 3 órát egyhuzamba, nappal meg 2szer 20 percet!
2010. szept. 22. 20:59
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

régebben konyakot ajánlottak, hogy abba kell a cumit kicsit megáztatni...


tipp: vannak dm-ben, rossmanba kapható rágókák is, bár nem tudom milyen víz lehet benne - de be kell tenni a hűtőbe és hideg lesz...


Ezek csak tippek...


(esetleg hang szigetelni a gyerekszobát ?! :) )

2010. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Másik tipp: keress egy másik gyerekorvost....


vagy esetleg egy fogorvoshoz is fordulhatnál, elvégre ő is felírhatja neked (neki)

2010. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ó ne csinálj nagy ügyet mond hogy persze persze doktor ur bologass csak irja fel! Nekem senki ne mondja hogy jó az ha a gyerek üvölt! Ha a hasa fáj fogjad ha nyügös fogjad de ha a foga fáj akkor azon át kell esni. Persze....
2010. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
A fogzásra nekünk a chamomilla homeopátia jött be!!!
2010. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Háát igen! :D Lehet bejönne! :)
2010. szept. 22. 21:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Adj neki Nurofen szuszpenziót, ha van otthon!
2010. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Remélem valami használni fog mert már kivagyunk!!! :)):
2010. szept. 22. 21:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is a chamomilla ch 30 vált be!Egy nap max 4*5 golyót lehet beadni,mi 2*5 golyóval egy éjjeli ébredéssel elvagyunk!plussz van a lányomon borostyánlánc!Meg dologéllel kenem mikor már nagyon piszkálja!(Az is homeós)Perze mikor már látom a csíkot nálunk is kell a nurofen este lefekvés előtt!

A neten lehet rendelni Osanit nevű kencét (nem tudom honnan, próbáld a google-t)arra azt mondják nagyon nagyon hatásos!Én nem rendeltem,mert ezekkel a módszerekkel mi kis nyűgivel megússzuk,de sírás nem nagyon van!

Jobbulást,és egy kis pihenést kívánok!

2010. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!