Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül hagynátok egy 10hós...

Egyedül hagynátok egy 10hós babát éjszaka a lakásban amikor már alszik 1-2 órára úgy, hogy kb.40 percenként felnéztek rá?

Figyelt kérdés

Nem szokott felébredni álítólag.

(nem rólam van szó!!)


2009. jún. 21. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Tömören ennyi. Nem bírnám. Síkideg lennék.
2009. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
SEMMIKÉPPEN SE!!! Nem is értem! Gondolom, te is azért kérdezed, mert egy ismerősödnek ez a szándéka és te is felháborítónak találod. Szerintem ez kimeríti a kiskorú veszélyeztetése nevű köztörvényes bűntettet. Mi az ördögöt akar csinálni a szülő? Elmenni szórakozni úgy, hogy 40 percenként folyton visszamegy? Jó helyre született az a szegény gyerek!
2009. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ehhez én sem tudok mit hozzáfűzni. 11 hós baba anyukája
2009. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

NEM!

40 percen belül is bármi történhet, meg különben is...

2009. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdezem mert ezt SZOKTÁK csinálni. Amíg lent vannak az udvaron a szomszédokkal addig a gyerek fent alszik a 2.-on. Bébiőrt sem használnak.
2009. jún. 21. 17:38
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem semmi! Ez majdhogynem kimeríti a felelőtlenség fogalmát!

Egyszer a nővérem is azt csinálta, hogy otthon volt a kislányával egyedül és felhívták, hogy be kell mennie melózni. Nem tudta kire bízni, tudta, hogy a gyerek apja hamarosan hazaér, így bezárta a lakásban, míg aludt és elment. Na mondanom sem kell, hogy hogy kiakadtunk. Azt hiszem akkor volt a kiscsaj 4 éves. Nővérem pedig épp depressziós volt. DE ez sem mentség. Jó nagy viták voltak akkor és már az is megfordult a fejemben, hogy amíg helyre nem jön, addig magamhoz veszem a keresztlányom! Szerencsére összekapta magát. Nem lett baja a kiscsajnak, de mi van, ha bármi történik. Nem kellenek hozzá órák. Elég pár perc! És tök mindegy, hogy 1 hós, vagy 4 éves!

Én is megőrülnék, ha több időre, ráadásul bébiőr meg egyebek nélkül maradna felügyelet mellett a picúrom.

2009. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
ill. felügyelet nélkül! bocsi
2009. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy ez a házban senkinek sem fura. Vagy csak nem mondják?

Különben gondos szülők lennének csak nem értem, hogy ki mondta nekik, hogy egyedül lehet hagyni a babát a lakásban ha alszik. Oké, hogy rácsos ágy meg minden de én ezt nem merném megtenni.

2009. jún. 21. 17:50
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én azért az udvarra ki merek menni ha alszik a kicsim. Igaz mi használunk bébiőrt.

2009. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A kiságyban baja nem lehet. Viszont ha felébred, keresi a szüleit, és nincsenek ott, egy életre szóló traumát szerezhet. Ezért én nem csinálnám.
2009. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!