Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted ez a Hódi Pamela...

Szerinted ez a Hódi Pamela minek szülte a gyereket?

Figyelt kérdés
Állandóan azt látni a tévében, hogy gyerek nélkül megy jobb-balra. Pár napja a barátnőjével kergették a párját, ott se sehol gyerek, most is odakapcsolok, most is ugyanez. Ezeknek ki vigyáz rá ennyit?
2014. szept. 25. 22:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A stáb.
2014. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Ez volt a feltétele a show-ba bekerülésnek.
2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Inkább az a jó kérdés minek szült ilyen embernek nem?

Egyébként műsort kell csinálni,így persze hogy megfizetnek nekik mindent. Mondjuk azért egyéves elmúlt az a gyerek bőven lehet nagyszülőkkel vagy bárkivel pár órát anya nélkül.

2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
11 hónapos a gyerek. októberi
2014. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Igazán nem védeni akarom, de neki ez a munkája. Hogy forgat, napi x órában. Te sem cipeled magaddal a gyereket a munkahelyedre.

Nehogy elképzeld, hogy annak a műsornak nincs előre megírt forgatókönyve. Minden jelenet kitalált és megjátszott. Sokszor többször is fel kell venni, egy-egy jelenetet, mert elrontják. Ha a mindennapjaikat kéne nézni, az bazi unalmas lenne ám. Nehogy elképzeld, hogy velük mindig történik valami.

Ennyi. Ez egy meló, ahova nem cipeli az ember a gyerekét.

2014. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
42%

Azért, hogy nézegesse meg öltöztesse!!

Nem véletlen hogy az a gyerek nem rendes ütemben fejlődött...most is csak azért áll indult meg mert dévény tornára járnak!! Le se tojják szegény gyereket...szégyen!!

2014. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
30%

minden gyermek ajándék, és ez a gyerek jó helyre került, lehet, hogy ciki az apja és az anyja is, de Tiszaburára születni egy komfort nélküli vályogházba tizenötödik gyereknek sokkal sz@rabb... (mehetsz guberálni 12 évesen isi helyett)


sajnos a nőcske ott feszít a forgatásokon, ezt tette folyton, aztán meg telekürtőlte a világot, hogy a fogyó miatt ment el a teje, közben nem szoptatott, egy újszülött folyton cicin lenne többnyire.


sajnos szerintem se elég jó anya ezért, de ez nem jelenti azt, hogy nem jó anya.


amúgy én azt nem értem, mitől modell? tök vidéki stílusú... olyan "PIROSKA" feje van, nem? :)


csak telik a Berki házaspárnak bébiszitterre... :)

2014. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%

Én abszolút nem vagyok ilyen stílusú anyuka, mint ő, de nekem szimpatikus és szerintem nagyon szereti a kislányát, nem rossz anya.


Ebből a műsorból nem kell mindent elhinni...

2014. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Azért szülte,hogy megfogja magának a berkit.Most is látni lehet,állandóan a gyerekkel zsarolja.Beleesett abba a tipikus női hibába,hogy azt hitte majd a pali megváltozik ha megszül,hogy majd lehet manipulálni a gyerekkel,de Krisztiánt nem lehet.Nem fognak együtt maradni,ha a Pamela így folytatja.A Krisztián egy tapló,de ilyen is volt.Érdekes,mikor a 400 ezres babakocsit vette neki,meg nyaralni,wellneselni vitte,meg ruhát vett neki,akkor tudott a Pamela kedves lenni.Pénzért mindent,hát akkor tűrje.


Amúgy a kislány valami tündéri.Nem sok gond van vele.

2014. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%

Én sem értem. Azért hogy vsdidegenek neveljék? Lehet akármennyi pénz azt az időt nem lehet visszakapni. Én örülök hogy vele lehetek.

Látod ezeknek mindennél fontosabb a pénz.

2014. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!