Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a hasfájás...

Hogyan tudnám a hasfájás miatt fejhangon üvöltő babámat megnyugtatni? Már kézben sem nyugszik meg. Reggel óta fél órát aludt. A masszázs, torna nem segít, éneklés nem érdekli.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ordított, üvöltött a lányom 2 hetes korában, amikor hasfájós volt. Nagyon sokat segített nekünk az Infacol. Minden étkezés előtt adtam neki egy kis kanállal, ahogy a dobozon szerepelt, és nagyon bevált nekünk. Teljesen megszüntette a hasfájást! Utána már csak napi 3* szor kapta, a végén éjszakára ( de csak azért mert féltem, hogy éjjel megfájdul a pocija ), majd teljesen elhagytam. Ez kb. másfél hónap volt. Próbáld ki, szerintem nagyon jó ez a szer, hátha segít Nektek is!

2010. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet :o( Én csak annyit tudok javasolni: türelem, türelem, türelem. (ha a fentiek nem használnak) Esetleg cseresznyemag párna? Sokaknak bevált, nálunk nem mindig. Mennyi idős a babád? nekünk hasfájásra úgy tűnik a gripe water vált be.
2010. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem használ sem a gripe,sem az infacol,sem a babamosoly tea.a hajszárító vált be,arra most elaludt.csak olvastam itt és kipróbáltam.tök jó!
2010. jan. 21. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 hetes a lányom és ugyan ez a helyzet nálunk is. Éjjel nem alszik, nappal nem alszik és csak sírdogál. MÁr tápszert is kellett neki adnom, arra egy picit megnyugodott. A védőnőm azt mondta hogy próbáljam ki a chamomilla homeopátiás szert. Ma fogjuk tesztelni :D

2010. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kitartás! Nekünk is csak a hajszárító vált be, attól megnyugodott, az Infancol, Espumisan, meggymagpárna, kólika fógás, stb, nem. Amikor betöltötte az 1 hónapot, kapott Gripe watert, attól kicsit jobb lett a helyzet, de iogazából csak az idő segített. Most már minden rendben.

14 hetes kislány anyukája

2010. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nalunk sem segitett semmi.Most vagyunk 10 hetesek es meg mindig fajdogal a hasa.Bocs az offert milyen a hajszaritos modszer?
2010. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hajszárítóval melegítem a pocakját.a melegre és a monoton hangra megnyugszik,
2010. jan. 21. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a homeós szereken kívül semmi nem segített. chamomilla és dioscorea villosa volt amit ajánlottak, és bejött. Azóta semmi gondunk nem volt, és fogzás idején is a chamomilla vált be.
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam mindent Infacol,Espumisan, Gripe Water, meggymag párna, homeós bogyó, papavera csepp semmi. És láss csodát, ha kibontottam a pelenkából /ami nem volt szorosan ráadva/ megszűntek a görcsök.
2010. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad mennyi idős a babád. A kisfiam 2 hónapos koráig masszívan üvöltött, sokszor az ébrenlétének 80 %-át is, délelőtt kevésbé, délután egyre inkább. Sok mindent kipróbáltunk, sétáltattuk, ringattuk, de sokszor kézben is üvöltött. Azt hittük hasfájós, de kiderült, bár a hasa is fájhatott -azóta is utál mind kakilni, mind pukizni, mert csak akkor hajlandó rá, ha valaki van vele (most 6 hónapos)-, viszont ÉHES volt. Sürítettem a szopikat, plusz minden alkalommal kapott egy meggymag párnát is a pocijára, így megnyugodott. Az is ekkor derült ki, hogy fejlődési ugrása is volt, kapott pár nemcsak nézegethető játékot és rögtön elterelte a figyelmét a kakibajokról, hasfájásról. Kitartás!
2010. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!