Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig nem adtam 1 éves...

Ha eddig nem adtam 1 éves lányomnak tejpépet/tápszert, akkor ezután se adjak neki vagy valami miatt "szüksége" van rá?

Figyelt kérdés
Még sokat szopcsizik az étkezések mellett.
2010. jan. 21. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne rá szüksége, ha van tejed? Annál jobb nincs.
2010. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak gondolom, hogy eleget szopcsizik, de mi van ha a napi min. 500 ml nincs meg...?
2010. jan. 21. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs is meg a napi fél liter, attól még eszik gondolom joghurtot, túrót vagy ilyesmi tejterméket, ez is beleszámít. Ha még szoptatod szerintem is hülyeség tápszert vagy tejpépet adni neki, hidd el megfelelő ez így :)
2010. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se adj neki, csak a pénzt költöd rá, és nem biztos, hogy megenné, förtelmes ízük van, pláne az anyatej után. csak szopizzon amíg jó neki, a biztonság kedvéért adj neki joghurtot minden nap és ok lesz.
2010. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2010. jan. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!