Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gekko játszóházzal kapcsolatos...

Gekko játszóházzal kapcsolatos (Budapest) tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy más Bp-i fejlesztő központokkal esetleg, ahová 1 év alatti babát érdemes vinni?
2010. jan. 21. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gekko csak egy pénznyelő,de komolyan.Ha semmi gond a babóval,akkor nem kell fejleszteni külön,elég ha te beleadsz minden anyait.Ha pedig úgy látod,hogy nem ártana,akkor vidd el egy pedagógiai szakszolgálathoz,ahol megnézik,és ha kell,akkor ingyenes fejlesztést biztosítanak neki.
2010. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen így van ahogy az előző írta. egy gyógypedagógus
2010. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért gondolod h pénznyelő? Saját tapasztalat?

Persze hogy beladok/adtam apait-anyait, megteszem ami tőlem telik. De lehet h kevés.

2010. jan. 22. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Osztom az előző véleményét!

Elmentem, körülnéztem. Rémes hogy mennyire egy zseniképző. A gyerekek nem egy ütemben fejlődnek és ott más sincs csak a te gyereked ebben és ebben gyengébb, fejlesszük. Lehet hogy magától a jövő hónapban megcsinálná, de ott erőltetve van minden.

Vidd babauszira, zenés foglalkozásokra,játszóházba. sokkal többet ér.

2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik kerületben laksz? 16-ban tudok ajánlani helyeket. Előző voltam.
2010. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: ha tudsz ajánlani helyeket, megköszönném, ha elküldenéd prviben! A 16.ker nincs messze tőlünk.
2010. jan. 25. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénznyelő. egy másik gyógypedagógus
2010. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!