Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Mecsér Bélánál (Budapest,...

Dr. Mecsér Bélánál (Budapest, Zugló) szültetek vagy jártatok hozzá? Tapasztalat, vélemény érdekelne - hozzá szeretnék menni szülni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Egy barátnőm járt nála tavaly, kérdeztem, milyen, azt mondta normális, de külön nem áradozott róla.

Állítólag a betegei, akik rendszeresen járnak hozzá, nagyon szeretik, és elérhető mindig.

2009. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Szia,

Nekem csak rossz tapasztalatom van róla. Ha nem látta a pénztárcámat baromira nem figyelt rám. Sőt.

És nagyon drágán dolgozik, szereti ha pénzt adsz neki, az sztkban is:S:(. Nála a szülést 150ealatt nem úszod meg. Nem szültem nála, és nem is fogok, velem kifejezetten bunkó volt. A terhességemet ugyan ő erősítette meg 6hetesen, de csak azért mert a kollégája szabin volt. Igen terhes ennyi volt, fájdalmasan csinálva a hüvelyi uht. Én sajnos nem tudom ajánlani. Remélem kivétel vagyok..

26hetes

Egy éve cseréltem le, Fábiánhoz menj ha tudsz. (ő sem olcsó, de legalább normális, magán rendelése is van, sóval három helyen is el lehet érni(uzsoki, sztk, magán)

2009. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%

Szia,én 7éve hozzá járok és velem mindig normális volt,türelmes,mindig mondja,hogy mikor mit fog csinálni,egyáltalán nem pénzéhes,csak azóta adok neki amióta terhes vagyok,és semmi változás a viselkedésén,én ajánlani tudom

18 heteske

2009. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Én nem rég kezdtem el Mecsér Bélához járni mert sajnos terhességmegszakítást kellett intéznem, nagyon rendes volt elvállalta és nem tartotta a markát! Az SZTK-ban nagyon normális volt, megvizsgált 3x is visszahívott hogy a terhességet biztosra tudja mondani, mert másképp nem akart a korházba becitálni! lassan 2 hete hogy túlvagyok a műtéten, nem volt komplikáció semmi, és nagyon vigyázott rám! Felírta a fogamzásgátlót is most amikor visszamentem hozzá és ennyi. Nagyon rendes normális megbízható embernek tartom! Én csak ajánlani tudom!!
2009. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá jártam és járok. Szerintem nagyon jó. Egyáltalán nem pénzéhes, amint azt fent állították. Szerintem az aljas hazugság. Nagyon nagy szakember. Nekem az első babám 3 naposan meghalt, amit már 7 hónapos terhesen megtudtunk, hogy ez lesz. Nem küldött el máshoz, nem mondta, hogy menjek a SOTE-ra, hanem szépen megnyugtatott, hogy ő majd levezeti a szülést. Ráadásul az osztályon is kiállt értem, hiszen nem nagyon szülhettem volna ott. Nem is volt semmi komplikáció, csak mivel szívbeteg volt a baba rögtön vitték el. Ő konzultált a szívkórházzal, és az újszülöttmentősökkel is. A második babámmal már semmi nem volt. Végig a terhességem alatt nagyon rendes volt és mindig megnyugtatott, ha mentem vizitre. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2009. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont Fábiánt gondolom pénzéhesnek. Az első alkalommal nem adtam neki, kezembe nyomta a névjegyét és közölte, hogy ott az SZTK-n túl sok a betege, menjek a magánra... Azóta se voltam vissza...
2011. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!