Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sebes és vérzik is a kislányom...

Sebes és vérzik is a kislányom popsija, nektek mi vállat be?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislànyom . Tegnap óta annyira ki van sebesedve a popsija hogy a pici sebek ( pöttyök ) véreznek is :(

Amit próbáltam : Kamillás borogatas , illetve azzal mostam ki a sebet. Aloe Vera spray , sudocream, neogranormon a tégelyes nem a tubusos. Szellőztetés . Furdetes ! Valaki mondja meg mit tehetek, annyira sajnalom mar :(


2014. szept. 28. 16:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy amikor jön a foga mindig kipirosodik, mert megy a hasa. De ilyen soha nem volt még. Mindig rendbe tettem 1-2 nap alatt aloe veraval ... + weleda popsikenoccsel!
2014. szept. 28. 16:24
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Most is megy a hasa? Fogzik?

Először is kicsit diétásabb étrendet javasolnék, illetve probiotiumot, az jó a hasmenés ellen és ha ennyire komoly a gond, akkor mindenképpen vidd el orvoshoz, hátha ő tud olyan krémet írni, ami sokkal jobban beválik erre, mind a boltban kapható popsikenőcsök.

2014. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megy a hasa igen :( kap protexin restore port, meg gyógyszertári port hasmenés re . De olyan savas a lakója ilyenkor hogy azonnal ki csípi. De ilyen meg soha nem volt. Ha holnapra sem lesz jobb megyunk dokihoz! A szívem szakad meg :(
2014. szept. 28. 16:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az idő gyógyította be.

Próbáltam én is szellőztetést, Sudocremet, sheavajat, gyógyszertári krémet, DM pelenkakiütés krémet, semmi nem használt. Amint kibújt a fog és elmúlt a híg, maró széklet, a feneke is rendbejött. Addig viszont a lányomnak is így nézett ki a feneke, pöttyösen vérzett neki is.

2014. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertári bór-cinkes kenőcs, tégelyes, csodákra képes. hidd el ez a legjobb.

2 kisfiunknál is próbáltuk,használtuk 1-2x.voltunk rotásak is és akkor kellett sajnos,de 1-2 nap és helyretette.

2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
unguentum antisepticum
2014. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nekünk a gyógyszertári bór-cinkes kenőcs se segített, csak kiadtam érte a sok pénzt, azt hittem pár száz forint lesz, hát nem és semmit nem használt az sem.
2014. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat . Kedves 5 os ezt a krémet receptre adjak ? Illetve a bór-cinkes krém is recept es ?
2014. szept. 28. 17:04
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk ugyanez volt és végül a kék krém hozta rendbe a popsiját. Nem éppen olcsó de tényleg csodaszer én csak ajánlani tudom.
2014. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
# 6-os nak szólt az első kérdésem :)
2014. szept. 28. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!