Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom leesett az...

1 éves kislányom leesett az ágyról csutortok este. Ha a hatara fektetem, nem ul fel, nem fordul el. Ha felhuzom ulohelyzetbe, sir, biztos faj szegenykemnek. Felall, lepeget. A hatat, oldalat uthette meg. Tanacs?

Figyelt kérdés

Napkozben hosszabban alszik, mint.szokott es almaban sem fordul oldalra v hasra...

Ortoped doki szerint nincs tores, de nem rontgenezte meg.


2014. jún. 14. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A zúzódás is legalább úgy tud fájni mint a törés, biztos nagyon fáj neki. Pár nap múlva már jobb lesz neki, de ha megnyugszol tőle, vidd el újra dokihoz. Mondjuk én balesetibe vittem volna inkább mint ortopéd dokihoz.
2014. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, vidd el egy másik orvoshoz sürgősen!
2014. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másik orvos, azonnal! És na aggódj, ebcsont hamar beforr :)
2014. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is elvinném másik dokihoz
2014. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
vidd orvoshoz!Magadtól nincs ennyi eszed?
2014. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok,ne haragudj,nem olvastam el rendesen,most látom,hogy voltál vele dokinál.
2014. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huhh, közben megoldódott a dolog, a délutáni alvás után, mintha újjászületett volna a drágám, kacag, jön-megy, minden okés. Hála az égnek.
2014. jún. 15. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2014. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!