Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova forduljak segitségért ha...

Hova forduljak segitségért ha úgy érzem nem birom tovább a kisbabámmal?

Figyelt kérdés
NApról napra egyre nehezebb vele,és most eljuttatott egy olyan mélypontra,hogy úgy érzem,valamit nagyon rosszul csinálok,rossz anya vagyok.Nem alszik,se babakocsiban se ágyban éjjel óránként kel nagyon ordit és fogalmam sincs mi a baja.csak anyatejes,nem fogad el mást,minden nap próbálkozok mindent kiköp.Egy percre nem lehet lerakni se autóban se babakocsiban nem hajlandó ülni ,egész nap foglalkozni kell vele és ha lerakom egy olyan hangszinnel ordit ami elviselhetetlen.majdnem 10 kg csak kézben akar lenni,már leszakadnak a lábaim annyira fájnak 7 hós.Apuka nem segit sokat azt mondja a babázás nagyon kemény dolog miért nem gondolkodtam akkor amikor a gyereket annyira akartam.Kérem a negativ kommentelök kiméljenek,tényleg pszichésen kikészültem,aki úgy gondolja,ez szánalmas vagy nevetséges,és túl gyenge embernek tart,az ne irjon ide.hogyan vegyek eröt magamon vagy honnan kérjek segitséget?volt egyébként napirendünk de kb 1 hete az is teljesen felborult .Ha ordit és közben mondjuk apuka mosolyog rá,akkor rögtön vigyorog,ebböl tudom hogy nincs semmi komoly baja csak hiszti.
2014. szept. 28. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
Nem jön foga?
2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvos,védőnő,nevelési tanácsadó,neked pszichológus.
2014. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a védőnővel hàtha tud segíteni!

Kitartás!

2014. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
53%
Mivel te fáradt vagy ezt a baba megérzi. Sajnos. A foga.johet esetleg a hasa fáj. Ezekre nem próbáltál valamit?
2014. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
52%

Lerakod, ha már nem akarod a karodban tartani. Ha sír, majd megunja. Ne a gyerek irányítson téged, hanem te neveld őt.

Azért ordít, mert megtanulta, hogy mamarabszolga azonnal megcsinál mindent, ha ordít.

2014. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
66%

Apuka miért nem segít? Ő nem akarta?


szpihologus??? ( bocsi sose tudtam leírni)


Sztem kicsit màsra kéne hagynod te meg kapcsolodj ki.

2014. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
92%
Segítek.Pszichológus. :)
2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a stresszt erzi rajtad.
2014. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
63%
ebben a korban már - főleg ha tudod hogy hiszti - hagyd sirni csak igy fog leszokni a karban fekvestol. most még nem késő arra szoktatnod hogy egyedül is jàtszon. apát meg csókoltatom, érdekes ha hiszti van nem ő akarta a gyereket amikor meg a rokonoknak mutogatni kell akkor ő akarta? egyébként ne csüggedj ez sajnos ferfi vonas, az én férjem is felszivodik ha hiszti van, de a reggeli jo kedvu ebredesnel elso az ágy mellett. tisztelet a kivetelnek aki nem ilyen.
2014. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:

Köszi 7es!

Sose volt a legjobb a helyesírásom. :(

2014. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!