Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent a kisbabammal?

Mi tortent a kisbabammal?

Figyelt kérdés
Kislanyom 6 honapos. 4,5 honapos koraig nem volt kulonosebb baj vele. Aztan elkezdett unatkozni. Mivel van itthon egy 3 evesem is ezt ugy oldottam meg hogy kb 15 percenkent mashova vittem, tettem a picit leskelodni. Pihenoszek, jatszoszonyeg stb. Ha mar unt mindent akkor hordozokendobe tettem es figyelte mit csinalok. Ezzel nem is volt semmi gond, olvastam tobb helyen hogy feleves baba kb negyed orat bir egymaga ellenni. Kb egy hete elkezdett szornyen siros lenni. En elkezdtem felveszegetni es egyre tobbet hordozni stb. Ezekben a napokban volt picit lazas, hoemelkedeses is. Majd egyik reggelre piros kiutes szeru foltjai lettek. Elvittem dokihoz kedden. Megvizsgalta es picit piros a torka azt mondta. De azota is egyfolytaba sir es csak akkor nyugszik meg ha olbe fogom. Pedig mar nem lazas es pottyei sincsenek. Fogzik is az biztos de ha nem piros az inye akkor is fajhat neki? Mi lehet vele? Lehetseges hogy amikor elkezdtem felkapogatni megszokta es mar nem akar egyedul lenni a jatszoszonyegen vagy bhol? Kb 2 hete mar elkezdtunk kostolgatni ezt-azt. Ha faj vmije akkor miert mulik el emeles hatasara? Mar kezdek nagyon kimerulni!! Szeretem nagyon a picikemet es imadom fogni, hordozni de nem allandoan!!
2013. dec. 26. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Megeshet. Mert szokás kérdése mit hogyan csinál hogy te mire szoktatod rá.

pl az én babám nappal csak baba kocsiban hajlandó aludni akkor is csak intenzív tologatás mellett.

2013. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam. Mert ha annyira fajna vmije akkor nem mulna el akkor sem ha felveszem. En nem akartam ezt, marmint felszoktatni de amikor picit lazas volt es gondolom a kozerzete is romlott akkor olyan termeszetesnek tunt hogy olbe veszem vagy hordozom. Azt hittem ha meggyogyul akkor ugyse fogja igenyelni az allando olbetartast
2013. dec. 26. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy kezdesz fáradni, de egy hete még beteg volt, lehet, hogy most már nem lázas, de még nem gyógyulhatott meg teljesen. Vagy a fogzás miatt nyűgösebb, nem kifejezetten fáj neki, csak nincs meg a szokásos komfortérzete. És ezért kell neki ANYA. Próbálj köztes megoldást találni, leginkább hagyd most a fenébe kicsit a házimunkát. Segítsen be a férjed, vagy nagyszülők, most úgyis jobban ráérnek az emberek. Amúgy sem árt neked sem egy kis pihenés. Ülj le a kanapéra, nézz meg egy filmet, úgy, hogy közben a gyerek az öledben pihen. Ezzel még nem fogod elkényeztetni. Ráadásul pont abban a korban van, amikor hétről hétre újabb dolgokat fog megtanulni, újabb szokásai lesznek. Most épp ilyen napja van, lehet, hogy jövő héten meg már egész nap csak a játszószőnyegen akar majd tornázni :)
2013. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el

[link]

2013. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Az unnepek alatt sokat segitett a ferjem. Egyebkent senkire nem szamithatok mert kulfoldon elunk. A ferjem minden nap dolgozik(csak karacsonykor nem). A hazimunkat nem viszem tulzasba de aprobb dolgokkal is elmegy a delelott. Elolvastam a cikket is(korabban mar olvastam csak nem emlekeztem ra) sok igazsag van benne! De ujabb kerdeseket is felvetett. Pl ha kisbabam ennyire fogzik es a fogzas fokent ejszaka faj jobban akkor hogy hogy mult ejjel vegig aludta az ejszakat?(9.30-6.15) ig? Bar az elmult par hetben vtak jo ejszakaink, vtak szornyuek is, vtak turhetoek is
2013. dec. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!