Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem a Tescoban Milupa...

Vettem a Tescoban Milupa tejpépet, de csak itthon vettem észre hogy Jó éjszakát tejpép. Lehet neki nappal is adni belőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, adhatsz neki. Csak azért "jo éjszakát" a neve, mert laktatóbb, mint a másik. Bár nálunk ez sem jött be, mert ugyan ugy megéhezett.
2009. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki belőle reggel vagy a nap bármely szakában nem lesz semmi baja.Majd várd meg ,hogy újra megéhesedjen miután evett belőle.Lehet jobban eltelíti a pociját.Szép napot kívánok.31 hetes km.
2009. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de a következő hamiból lehet hogy kevesebbet fog enni.
2009. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért Jó éjszakát a neve, mert laktatóbb. Hanem azért is mert citromfű kivonat van benne, ami nyugtató (esetleg altató) hatású. Ettől függetlenül adhatsz neki nappal is belőle, legfeljebb jobbat fog aludni napközben is.
2009. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap este adtam a kisfiamnak (6 hónapos)belőle először.Soha még ilyen borzalmas éjszakánk nem volt.Nemhogy

végigaludta volna az éjszakát,de egész éjjel fent voltunk,ha elaludt,pár perc múlva felsírt,annyira fájt a pocakja,és egész éjjel pukizott.Úgy sajnáltam,majdnem sírtam én is!!!!!!!!!!

2009. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!