Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik otthon vannak a kicsivel/...

Akik otthon vannak a kicsivel/kicsikkel, van, hogy elszakad a cérna? Mi váltja ki leggyakrabban? Utálok türelmetlen lenni, mindig megbánom, lelkiismeret furdalásom van utána.

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fiatal utolsó? ha nem vagyok indiszkrét?
2014. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22 vagyok , nem vagy indiszkrét. De agyilag is az vagyok...abszolút éretlen vagyok ehhez..ez van, szokták mondani, hogy a legjobb, ha a gyerekeddel együtt nősz fel. nálunk valószínűleg ez fog történni :)
2014. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Anyukádék nem tudnak egy kicsit besegíteni?Nálunk ez válik be,mikor elkap a depresszió,elmegyek egy kicsit kifújom magam,már rögtön másképp látom a világot,na ilyenkor meg is fogadom,h türelmesebb leszek,mert ő végképp nem tehet semmiről,nem ő akart megszületni,mi akartuk...de tudom,h nagyon nehéz sokszor,főleg,ha a kapcsolatotok a pároddal is rossz.
2014. okt. 2. 12:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam mindig akkor szakadt el a cérna, amikor olyat talált ki, amit én olyan korban nem csináltam!
2014. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!