Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a Viburcol kúp csinálja?...

Ezt a Viburcol kúp csinálja? Hagyjuk abba?

Figyelt kérdés
5 hónapos fiam nagyon szenved a fogával. Dentinox, Dologél nem válik már be. Vettünk neki ilyen kúpot, eddig hármat kapott, tegnap este, ma reggel és ma este. Most nagyon sírt és egyfolytában piszkálja az ínyét a nyelvével. Úgy tudom felerősítheti a tüneteket, de akkor abba kell hagyni? Vagy tartsunk ki és pár nap múlva jobb lesz? Nagyon sajnálom szegényt. Akinek van tapasztalata kérem írjon. Köszönöm!
2014. szept. 29. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felerősítheti, de szerintem az már az első kúp után előjött volna. Ha ennyire szenved én adnék neki fájdalomcsillapítót (Nurofen vagy Panadol baby).
2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Adtam neki Nurofent, de egyelőre semmi változás. Most apa hurcolja, amíg én itt kérdezősködöm.
2014. szept. 29. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor most töri át az ínyét, ilyenkor semmi sem jó nekik. :( Kitartás, nálunk ez kb 2 órás szenvedés volt, utána mintha elvágták volna. 1es voltam.
2014. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi nem látszik az ínyén, a védőnő a múlt héten azt mondta, hogy még a közelben sincs a fog. De biztosan az fáj neki, rágja a kezét, ömlik a nyála, és a nyelvével piszkálja. Most bekenni sem engedni, kicsit masszírozni sem.
2014. szept. 29. 21:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. szept. 29. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább Germicid-c kúpot írass fel, főleg éjszakára. Nappalra Panadol babyt adhatsz neki. Ezt meg hagyd,nekünk pl nem vált be... (nem értem mi a jó abban,ha felerősíti a tüneteket,az helyett,hogy hatna??)
2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt :( kislányom 5 hónapos kora óta szenved a fogaival, most 22 honapos, meg a 4 hátsó ragofoga van hátra. :( én megertem, tudom Hogy milyen szörnyű. Nekünk nem használ a nurofen egyáltalán, csak a panadol, más a hatoanyaguk. Viszont ha tudom, hogy nagyon extra fáj neki akkor germicid c-t adok. Kitartást! !!!
2014. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy 2-3 nap után hat, addig meg lehet felerősíti a tüneteket. Én sem értem. Nagyon sajnálom szegényt és tanácstalan vagyok.
2014. szept. 29. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a fogzás közelében sincs kijelentést imádom, nekünk is mondták, rá pár napra 2 fogú lett :) Nem feltétlenül duzzadt az íny. Közvetlen áttörés előtt látszik egy vékony sötétebb piros csík ott ahol a fog lesz. Sajnos többet nem tudtok tenni, mint vele lenni.
2014. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De most a Viburcol és a Nurofen után gondolom már ne adjak neki Germicidet? Viburcolt kb. este 7-kor kapta, Nurofent egy fél órája.
2014. szept. 29. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!