Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kg 16 hós gyerkőcötök?

Gabi86 kérdése:

Hány kg 16 hós gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le ennyivel született és hogy anyatejes vagy tápszeres volt e.csak kíváncsiságból érdekel.tudom minden gyerek máshogy fejlődik.meg hogy ilyen evő volt amíg nem kezdtétek el a hozzátáplálást és utána.meg ez hogy változott ahogy egyre több mindent kapott és hogy ennyi idősen mit kap(azt amit ti vagy még mindig külön főztök neki.köszönöm előre is
2014. szept. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52 cm, 3600 g a szuletesi sulya, 15 honaposan 12,5 kg es 81 cm. 6 honapig kizarolag anyatejes. Mar eszik mindent plusz szopik is rendszeresen. Mindig jo evo volt, nem valogat tulzottan. Nagyon sokat mozog, 7 honapos kora ota uton van.
2014. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod
2014. szept. 30. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
tápszeres, 11 kg. Nagyon nehezen ment a hozzátáplálás, alig fogadott el valamit.
2014. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3980 g és 56 cm-el született fiú, tápszeres volt.

16 hósan 10,9 kg és 80 cm volt.

5,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást, addig és azután is nagyon jó evő volt. Kb mindig én főztem neki, akkor kapott bébiételt, ha nem volt idő vagy mód neki külön kaját csinálni vagy csak lusta voltam ;) , illetve később párszor amikor olyat főztem, amiből ő nem kaphatott. Szóval ugyanazokat ette már nagyjából 16 hósan mint mi.

2014. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9.300 gr volt 16 hónaposan a lányunk. 3100 gr-al született, szinte az első perctől teljesen tápszeres volt. A tápszerből sem evett soha nagyon sokat, de a szilárd ételekből kifejezetten keveset. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. 30-50 gr-okat evett hónapokig gyümölcsből és zöldségből. Most kicsit több, mint 2 éves, 11,5 kg. 16 hónapos korában, ha rajta múlt volna, akkor csak tápszert (tejitalt) ivott volna. Alig evett pár falatot, többnyire teljesen pépes bébiételt, abból is csak 3-4 fajtát. Mostmár kicsit jobb a helyzet (pl. eszik darabosat, kenyeret, stb.), de még most is nagyon rossz evő.
2014. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3850grammal és 55centivel született, csak tápszeres baba, a hozzátáplálás nagyon nehezen ment. 16 hónaposan 15kiló volt és 90centi, külön főztem neki mert a mi ételeinkből keveset fogadott el. Kb 1 éves kora után lett könnyebb az etetés, akkor lett jobb evő (rendes étel tekintetében).
2014. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.ahogy írtam kíváncsi voltam mert nem tudom eldönteni hogy rossz evő e a lányom vagy csak a fogacskák zavarják ennyire.3570g született 51cm volt és most 80cm és 15 hósan volt 9740g.igaz voét egy egy hetes kórház (rota,tüdőgyuszi+ közép fülgyulladás. kiszáradás közelében volt mert 3 orvos sem vette észre a dolgot,de mindegy ez most nem ide tartozik.)a doki 15 hós státuszon azt mondta határeset,de nem ezért kérdeztem,mert rengeteget cicizik(van hogy ebéden meg vacsorán kívül csak csipedet),ami engem nem zavar(a cici része),de én kicsit rossz evőnek tartom emiatt.de tényleg lehet csak a foga ami miatt "keveset" eszik.ja és már 9 hós kora óta azt eszi amit mi.csak neki nem vagy kevésbé fűszereztem.olyan 7-8 hós koráig jól evett mi korán kezdtük a hozzátáplálást(igaz elején csak levekkel) mert szorulásos volt,de nem javított a helyzeten.mondjuk szerette az új ízeket,de 7-8 hós kora körül kezdett "finnyás" lenni.igaz akkor jött ki az első foga.bocs a litániát.
2014. szept. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!