Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egy szobában vannak a...

Akik egy szobában vannak a kicsivel, vagy szoba konyhásban, hogy oldják meg a háztartást?

Figyelt kérdés

ha alszik olyan rossz hogy osonva kell takarítanom, meg főzni, a szennyest, pelenkát szinte csempész szinten viszem ki, a porszívózást már el is felejtettem, így nincs szőnyeg, az ajtók nyikorognak ki sem tudom magam simán zárni a konyhába fürdőbe(olajzni meg úgy kellene hogy leemelik az ajtót, de nincs aki leemelje)de ezzel meg a ki-be járkálás lenne korlátozva

ha nem alszik akkor meg vele kell foglalkozni


2014. okt. 1. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad síri csendhez szoktatni, mert azzal csak megnehezíti az ember az életét.
2014. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mennyi idős a pici, de ha még újszülött ne szoktasd a csendhez, hidd el tud pihenni attól, ha te ruhákat pakolsz, vagy mosogatsz... gondolj bele nekem 1,5 éves volt a lányom mikor érkezett a Húgi , szerinted mennyire volt csend?
2014. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
... ás mi van a házas élettel akkor?
2014. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úgy tudom nincs ilyen, h csendhez szoktatni, egyszerűen egy felnőtt ember sem örülne, ha mondjuk atópálya közepén kellene aludni..


házasélet nincs (hál'égnek)

2014. okt. 1. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fent van porszívózok, meg megy a mosógép. Mikor alszik felmosok, fürdőt takarítok.

Beleteszem az autós hordozóba, azzal felteszem a konyhaasztalra, míg mosogatok, meg főzök, közben tudok hozzá dumálni, mondókázni.

2014. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy terű garzonban lakunk, csak a fürdőszoba és a wc van külön. Mikor alszik, akkor nem csinálunk semmi zajosat (szex is megy már halkan is). A házimunkát akkor oldom meg mikor ébren van és elvan magában 10 percre, teregetéshez viszem magammal a fürdőszobába és játszok neki a ruhákkal, porszívózást szereti nézni, főzni csak neki szoktam, magunknak rendelem a kaját. Egyébként nehéz így mindent megoldani.
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Azért az autópálya hangzavara és a pakolódás közt van némi hangszintbeli különbség!


Én a teraszon altattam a gyerekeimet babakocsiban délelőtt és délután is. A szomszéd füvet nyírt, az utcán mentek a traktorok stb.(falun élünk)


Altathattam volna bent is néma csöndben, de nem látom értelmét, hogy a baba miatt pl. egy 4-5 tagú család némán üljön...

2014. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp a nyikorgásra: fújd be jégoldó zárolajozó sprével (lehet kapni egészen kicsi kiszerelésben is), ahhoz nem kell megemelni, csak befújkálod vele ott a pántnál, és nem fog nyikorogni. Én is ezzel fújok mindent, az ajtót is meg a szekrényajtókat is, ha nyikorognak.
2014. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyikorgás ellen WD40,nem kell leemelni az ajtót. amikor ő alszik,akkor pihenj te is,tv-zz halkan, vagy olvass,esetleg aludj. de ha még nagyon pici,sztem csináld a dolgod nyugodtan. az első hónapokban az lányom nbem ébredt fel semmire. aztán olyan 6 és 10 hó közöttr mindenre,nah akkor én is settenkedtem. úgy egy éves kora óta megint alszik,mint a bunda. az alvása első 1 órájában még ágyút is döngethetnék.
2014. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!