Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok ha 17hónapos kislányomnak...

Sok ha 17hónapos kislányomnak napi 4-5x van széklete? Aggodjak?

Figyelt kérdés
eddig 1-2x volt naponta,de kedd óta többször van.Székelykaposztát kapott ebédre(kedden) és azon a d.u.-on 3x volt neki.Tegnap és ma is min.4x.Gondolom a káposzta tett be neki,de azóta ki kellett h. ürüljön.Nem tudom mit csináljak vigyem orvoshoz?Amúgy kicsi híg/közepes állagú.
2010. jan. 21. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
nem fogzik? mert kevés kaki sokszor, attól szokott lenni.
2010. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi...hát nem tudom,de már 16 foga kinn van(jól látszik),de többet nem látok,h.jönne.amióta a káposztát megette azóta van ez...
2010. jan. 21. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a kaja nagyon nehezen emészthető ennyi idős gyereknél. Szerintem szélgörcsei is vannak és az irritálja székelésre. A jövőben ne adjál neki ilyen szeles kajákat. Minden jót kívánok. Ki fog ürülni,szerintem holnapra már jobban lesz.Egy kis langyos kamillatea jót tesz neki.
2010. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
EZ JO. akkor tudom az enyém miért kakilt ma 4-szer... hehe... köszi előző :D
2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Adj neki egy banánt reggelire,utána szorítkozzatok a teára(cukorral),sóban főtt krumplira,kekszre és ha estig nem jelentkezik változás,érdemes elmenni a doktorhoz más nap.Szerintem picit megy a hasa.Kellemes kis diétával helyre hozható a pocak.
2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neked is köszi.a kamilla tea nem fogja meghajtani?
2010. jan. 21. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Főzd gyengére,mert tényleg meghajtja,de a diéta,és a tea kitisztítja a pocakot.Ez a cél,mert ha nem tisztul a poci,bármit ehet,az gyorsan ki is jön.
2010. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok.köszi mindenkinek a választ.még annyit,hogy az édeskömény tea(filteres)most árthat neki?
2010. jan. 21. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kslányom 18 hónapos,néha nekünk is szokott így lenni.Én szoktam adni neki pár napig Normaflort és neki tökéletesen bevált!
2010. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!