Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnék a bátyám kisfiána...

Mit vehetnék a bátyám kisfiának babalátogatóba?

Figyelt kérdés
A bátyám felesége hétfőn szült, és kb. két hét múlva tervezünk hivatalos babalátogatást tartani a párommal, de ötletem sincs, mit vehetnénk. A bátyámékkal közel állunk egymáshoz (szerencsére nem is lakunk messze tőlük), ezért valami nagyobb dologra gondoltam, de így a kezdetén még nehéz... Később lehet bármi, lego-készlet, hintaló stb., de egy újszülött babának mit vihetnénk?

2014. okt. 1. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Pelenkatorta? Vagy kérdezd meg a kismamát, hogy mire van szüksége?

Baba hordozójuk van?

2014. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Légzésfigyelő, bébiőr, mérleg

.Gondolom kiságy és babakocsi már van.Nagyobb dolgot inkább születés előtt lehet venni.

2014. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha jóban vagytok, bátran megkérdezheted, hogy mi hiányzik nekik, mire lenne szükségük.

Mondjuk pihenőszék, játszószőnyeg, ha nincs nekik.

De ami mindig jól jön az a pelenka, amiből pelenkatorta is készíthető, hogy ajánkéabb kinézete legyen. Kozmetikumokat szerintem ne vigyél, mert nem tudhatod, hogy mit használnak, és lehet addigra már lesz bevált szerük (meg úgyis a doki gyógyszertári kenőcsöt ír fel nekik)

És mondjuk amire senki se szokott gondolni: felajánlhatod, hogy főzöl, visztek ebédet. Ez nagy segtség tud lenni.Persze gondolom, hogy emellé valami ajéndékot is adnál, ezt csak plusz tippként mondtam.

2014. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Kispléd, pl.: Scamp polar takaró.


Kiságy fölé zenélő-forgó játék. Játszószőnyeg.

2014. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg bundazsák a babakocsiba télre.
2014. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos ötletek! :)
2014. okt. 2. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesómék most látták először az újszülött kisfiamat. Plüss téli overallt, meleg bunda sapit, egy rongyi kutyust, egy zenélő ágyforgót kapott. Amiknek még örültem és nagypapámtól kaptuk: Lana hordozókendő , elektromos mellszívó.
2014. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb dologra gondolsz akkor én is a rezgő pihenőszéket ajánlom vagy játszószőnyeget vagy hordozókendőt!Ezek nekem mind nagyon jól jöttek!!De azért ezt is érdemes egyeztetned sógórnőddel nehogy bevásárolj amiből már van esetleg nekik!


..és igen aminek én igazán örültem,mindenki hozta csomagszámra a bodykat,pelenkákat,popsitörlőket stb de ami igazán szívmelengető volt számomra anyukámtól egy hatalmas fazék házi gyöngyöző tyúkhúsleves és egy kolléganömtől egy nagy tál tiramisu(kávé nélkül természetesen)

Esküszöm semmi nem esett olyan jól mint ez a két dolog!!!

2014. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ruha, az újszülötteknek általában 56-ost vesznek, olyat biztos vettek a tesódék eleget, de azt hamar kinövik. 62-es vagy 68-as méretűre még biztosan szükségük lesz (és még a hidegebb időben).
2014. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!