Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adtok a kisgyereknek...

Kelemen Szabina kérdése:

Ti mit adtok a kisgyereknek inni? Enyém 1 éves

Figyelt kérdés
Gyerek picwick teát szoktam, vagy bio teát, és szörpöt jó féléből, kubu gyerek szörpöt, most vettem Ági szörpöt, és házi áfonyát is ivott már, de melyik a legjobb ? ami egészségesebb?
2014. okt. 2. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyerekeim 1 éves korukban vizet ittak, szerintem az a legjobb és legegészségesebb.
2014. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik a legegészségesebb. Mi vizet iszunk, a fiam is azt issza. Szerintem az a legjobb, mert oltja a szomjat. Az édes dolgoktól csak még szomjasabb lesz az ember.
2014. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szörp, víz, tea. Néha gyümölcs lé! De fura mert a vizet csak pohárból fogadja el! :)

28 hós a fiam

2014. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen korban csak vizet. A teát ki is köpi. Húgom kisfia.
2014. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nekem ezen alszik el, és nem akarom h vizen aludjon el szegény. imád inni mikor már kérdezem tőle h kérsz inni, nevet és nyújtja a kezét.
2014. okt. 2. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

2 éves és szinte csak vizet iszik.

Nagy ritkán főzök ízesítetlen gyümölcsteát neki, most télen gyakrabban fogok, jól fog esni a meleg ital.

Amiket te adsz a gyerekednek én nagyon nem helyeslem.

Bár mi másként élünk, mi magunk sem iszunk cukros löttyöket, így természetesen a lányomat se mérgezem vele.

2014. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én csak vizet iszom, de én utálom, csak muszájból nyomom le a torkomon. Ő nem szereti a vizet, és nem is akar inni ha azt adok neki
2014. okt. 2. 14:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat válassz elalváshoz, amiben nincs cukor. Én nem vagyok megrögzött egészség őrült, de pont az elalváshoz nem adnék ilyesmit.

A tea elmegy, ha nem cukrozod vagy más édesítési lehetőséget használsz, de a kubu meg a szörp nem éppen ideális.

2014. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

valojaban nincs jobb a tiszta viznel. ne sajnald, ha azt kap, mert akkor kapha a legjobbat :-)


azert iszunk, h a szomjunkat oltsuk. a szomjoltasra oedig a legjobb a viz. a cikrot mert a gyumolcslevek allitolagos c vitamin tartalmat (ha suritmenybol keszul, nincs benne alapbol vitamin, legfeljebb hozzaadott) pedig gyumolccsel is be tudja vinni. a fiam alig kap edesseget, de ha nagy ritkan adok neki cukrosat, megnyugtat a tudat, hogy ez nem adodik ossze a gyumolcsleben talalhato cukorral.


babavizet iszik,semmi mast. ha el ajarom "rontani", kap egy darab toltott ostyat :-). azer csinalom, mert a helyes etkezesi szokasok gyerekorban rogzulnek es szeretnem, ha kesobb magatol isminosegi eteleket, italokat valasztana, kis nasival. en is igy etkezem

2014. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
víz
2014. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!