Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 honapos babanak tenyleg...

Egy 7 honapos babanak tenyleg ennyire tökmindegy h kivel meg hol van?

Figyelt kérdés
No.ban dolgozom es a sajat fiam mellett vigyazok egy 7 honapos kisfiura is hetkoznaponkent 8 orat. Az elso naptol kezdve kb mikornidehztak esnitt hagytak tok boldog. Egynpercig nem tunt nyugtalannak azotansem. Eszik nezelodik nevet alszik...azt hittem azert kell egymkis beszoktatas de nem...minden babanal igy van? Lesz ennek kesobb valami kovetkezmenye h ilyen keveset van a szuleivel?
2014. okt. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fel evesen ezzel szembesul, elfogadja. a tesomwk is 6 hos koearol bwbiszitterrol bebiszitterre vittek a gyerekuket, mig fel nem vettek a bolxsibe. aztan pedig ott volt, hetvegen neg gyakorta a nagyonal, ottalvosban.neki ez atermeszetes, ezert bem sir. a szulok hozzaallasa viszont nyomokat hagy benne, ez biztos. a tesomek gyereke mar 7 eves, az attitudjuk nem valtozott bagyobb koraban sem. most nar eleg nagy ahhoz, h erezze, nem jo igy. szerencsetlennek minden masodik mondata az, h "remelem hamarosan jonnek ertem, jo volna mar otthon lenni"
2014. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzá van szokva, hogy mindig mással van. 24-ből kb 12-13 órát alszik, 8-at veled van, a maradékot pedig a szüleivel? Ja és nincs még időérzék sem náluk.
2014. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy van szokatva.Az én lányom 8 hónaposan már akkor el sírta magát ha egy idegen hozzá szólt...
2014. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmék nagyon-nagyon értsd: nagyon barátkozós típusok, rengeteg barátjuk van, a gyerek közkézen forog első napja óta, és imádja. Lubickol a figyelemben, bárki kezében elvan, bárkivel elmegy játszani, igazi társasági lény.


Ezzel szemben a nővérem csak egyedül vigyáz a babájára (a férje nem egy apa típus), meg néha anyuék látogatják a kicsit (2 hetente), de senkivel se marad meg, csak a tesómmal...

2014. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!