Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának napközben...

6 hónapos babának napközben mennyit kellene aludnia? Az normális ha reggel 6-tól nem alszik csak akkor amikor leviszem sétálni, de itthon nem?

Figyelt kérdés
Este meg már nagyon hamar álmos 6-7-kor már nyűgös mert álmos.de amióta ilyen hamar alszik többször ébred éjszaka és reggel is már 6-kor fent van,régebben aludt 8-9-ig.
2014. szept. 29. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno a 6 hónaposom háromszor aludt napközben. Reggel kelt 7 körül, 10 kor elaludt egy órára, majd délután 2 kor és este 5 körül szintén egy órára. Este változó volt mikor aludt el, mert nagyon hasfájós volt. Azt meg lehet próbálni, hogy 6-kor világosban altatod egy órát, majd 10 körül leteszed éjjelre.

Ha majd napi kétszer alszik majd (hamarosan), akkor korábbra lehet hozni a 6 órás altatást és az esti fektetést is.

2014. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen, mint a tiéd. Én is már 7-kor kint voltam vele nagyon sokáig, mert ő is csak babakocsiban hajlandó aludni. Vasárnap lesz 7 hónapos, és most is kel 6-kor, csak annyi a változás, hogy még 8-ig vissza alszik mellettem a nagy ágyban. Nem próbáltad magad mellé venni?

Nap közben tegnap aludt 11-13-ig, majd délután egy fél órát, 3-fél 4-ig, úgyhogy a kislányomnak nem nagy az alvásigénye :-) Plusz most még kel éjszaka is szinte óránként, mert jönnek a fogai. Ja, és este ő is nyűglődik 6-7 fele. Hétkor fürdik, de tegnap pl. már negyed nyolckor aludt. Nem bírta tovább. Nálunk ez a normális :-)

2014. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De magam mellé vettem de nem aludt.
2014. szept. 29. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nincs más ötletem. Az én kislányom is kb. egy hete van el így, hogy reggel összebújunk. Mondom, előtte én is kint róttam a köröket már hét órakor. Aztán egy reggel odavettem magam mellé, és bealudt a cicimen. 8-ig aludtunk. Maga volt a mennyország :-)
2014. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!