Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatás.2 hetes a...

Babalátogatás.2 hetes a kisfiam. Még nem jöttek látogatok, csak a nagyszülők. Nekik sem engedtem, hogy megfogják, simogassák. Barátok mikor jöhetnek látogatni? 6 hét után, vagy elöbb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
ahogy érzed.
2010. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Erre nincs szabály. Amikor Te elérkezettnek látod az időt.

Én már egy hetesen fogadtam látogatókat!

Semmi baja nem lett a babámnak.

2010. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hozzám is már egyhetesen jöttek,és a baba arcát is megsímogattak.Sőt a nagymama vagy a keresztmama fel ic vette őket.Egyiknek sem lett semmi baja.Ha vattába csomagolod,hamarabb lesz beteg.
2010. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyik sincs megfázva, nyugodtan fogadnám a látogatót, azt viszont kikötném ne csűstűl furakodjanak, hanem napi 1-2. A túlzott féltés sem egészséges. Éld csak természetesen a gyermekkel az életed, semmi fölösleges aggdalom. Hiszen ő is most már kint él a mindennapokban, szokni kell a külvilágot::)))
2010. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem, ha jó alvó a babád akkor fogadd őket. Nézzék meg egy pillanatra, aztán menjetek át máshová és beszélgessetek. Addig sem vagy egyedül, és ki tudod magad beszéli. Ez a te szempontodból nagyon fontos.

Ja de kérdezd meg előtte hogy mindenki egészséges e!!!!

2010. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Szia! ezt mindenki maga érzi, mikor akar látogatókat. Én sosem szabtam meg, ki, mikor jöjjön. Jöttek, amikor nekik jó volt. A nagymamám mind a 4 gyerekemnél már a hazaérkezésünk másnapján jött. Sőt, én adtam oda neki a babákat, hadd dajkálja meg a dédunokáját. Egy nagymama, nagypapa, dédi, nem fog kárt tenni egy kisbabában azzal, hogy megfogja... Sőt, még a 3 éves "nagy" tesónak is odaadtam a kezébe az újszülöttet (persze csak amikor ő ült az ágyon és ott voltam mellettük). Most a picinél is rögtön jöhetett bárki, nem szabtam meg, ki mikor jöhet. Az első látogatáskor pl. a barátnőim csak max fél órára ugrottak be, hogy megnézzenek minket, tovább nem is zavartak..ja! persze azért, ha ébren volt épp a lánykám, ők is megdajkálták...
2010. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Tegyél szegény gyerekre sajtbúrát! Még ilyen hülyeséget, hogy a nagyszülők se foghatják meg....

Nálunk már a hazajövetel napján voltak a legközelebbiek.

2010. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Én örültem, ha a nagyszülők vigyáztak rá, és én addig aludhattam picit...Természetesen akkor meg is fogták.

De ezt nektek kell eldöntenetek.

2010. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Az én kislányommal kivártuk a 6 hetet,pedig tavaszi baba,nem volt influenza szezon. De nem csak a megbetegedések miatt,hanem azért is mert mi is ismerkedtünk még egymással. Ez olyan bensőséges családi 6 hét volt,és jó volt így. Attól még szereti az embereket,sőőőt!
2010. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A barátokkal mi is megvártuk a hat hetet, hogy összeszokjunk a kicsivel, de nálunk nagyon nagy a család, így is volt látogató átlag kétnaponta:) Én mindenkinek odaadtam, aki meg akarta fogni, a kicsi nagyon élvezte, hogy sok új arcot lát, mindenkinél jól elvolt. Én nem vittem túlzásba az aggódást, de a te döntésed, hogy mennyit engedsz a látogatóknak, viszont egyetértek azzal, hogy ha a széltől is óvod ilyen kiskorában, akkor nagyobb korában hajlamosabb lehet mindent könnyebben elkapni.
2010. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!