Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferencben látogatás,...

Jahn Ferencben látogatás, babalátogatás?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy azt mondják, itt a dél-pestibe csak ablakon keresztül lehet megnézni a babát a látogatóknak.Ez így van?És ha én ki akarom vinni megmutatni?Nem lehet?És ha apuka jön be?Ő sem láthatja,csak üvegen keresztül?

Előre is köszönöm a segítséget :)


2011. szept. 9. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm ott szült, mentem meglátogatni. Folyosó végén van egy ablakos ajtó, ott tudta megmutatni a babát. Ki nem hozhatta. De persze a barátnőm kijöhetett.

Úgy rémlik, apukák sem mehetnek be, talán a fizetős szobába, de ezt majd írja meg inkább olyan, aki ott szült.

2011. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hm ... remek :( szegény apuka nem veheti kézbe a fiát?Nekem ez fura,mert az ok, hogy az összes rokon ne tapogassa végig,de az apja? Jaj :( Ennek nem örülök ...:(
2011. szept. 9. 13:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne vedd kp-nek amit írtam!!! Majd írjon inkább olyan, aki ott szült!!!
2011. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én máshol szültem, de ott sem lehetett kivinni a babát, és bejönni sem lehetett az osztályra a látogatónak. Ez utóbbi hidd el, nagyon jó dolog, nem bámulnak vadidegen emberek (szobatársak látogatói)a szobában, amikor épp szoptatnál, vagy épp átvérzett hálóingben kászálódsz le az ágyról.


Nálunk ezt a változást a két gyerekem születése között hozták, az első babánál még volt látogatói terem, ahova bejöhettek a rokonok, és megnézhették, megfoghatták a babát. AZtán, mire a második megszültett, ezt megszüntették helyhiány miatt. Szomorúak voltunkpersze a férjemmel, én főleg őmiatta, de a szülésnél bent volt, akkor megdédelgette a picit, utána 2 nap csak üvegen át nézte, de 3. nap már otthon is voltunk.

Ti is kibírjátok!

2011. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, az nem gond, hogy a látogatók nem jöhetnek be, de hogy apához nem vihetem ki,az nem jó :( Ő nem lesz bent a szülésnél :(
2011. szept. 9. 14:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!Már 2 szer szültem ott és most 2 hét múlva fogok ismét :))

Ez így van!Még apuka sem mehet be!AZ én magán véleményem az,hogy ez jó dolog!Többek között ezért is választottam már 9 éve is ezt a szülészetet!Tudod engem baromira idegesítene(és idegesített is mivel császáros voltam,leszek és oda be lehet jönni az első nap a látogatóknak..legalábbis nagymama,apuka bejöhet)ha szopiztatás közben,véresen,minden bajommal mások látogatói ott leskelődnének és kíváncsiskodnának és figyelnék a többieket is.Bőven elég a szobatársakat elviselni ilyenkor szerintem.Nekem a sógornőm a Máv-ban szült ahova boldog boldogtalan bemehetett amikor csak akart.Mit ne mondjak szegény tiszta ideg és feszűlt volt.Már csak azért is h hozzá is mentek és zavarba volt a szopinál a baba is ettől nyügi volt.Az meg,hogy mindenkinél mindig volt valaki....egész nap.Hát nekem ez baromi kiábrándító.Na és az se jó dolog ha csak az apuka megy be...mert őt attól a többi nőnek ugyan úgy eél kell viselni szépen csöndben ;) Aki meg nagyon ragaszkodik hozzá annak itt is van több egy ágyas szoba,igaz ált.foglalt de egy próbát megér!Most pl.én is nagyon szeretném ha oda kerülnék,de ha nem akkor megyek a rendes kórterembe és ki fogjuk bírni azt a pár napot h nem járkál apa be a szobába.Amúgy meg a piciknek is jobb szerintem ...hírtelen megszokni ezt az új világot,az anyát és majd otthon a többit :)

Remélem nem vetted sértésnek a véleményem és ha bármi kérdésed van szülészettel vagy gyermekágyasról írj nyugodtan :)

2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

NEm tudom, abban a kórházban pontosan hogy van, de szerintem szülés után biztos van módja rá, hogy megnézze a babát... Mert gondolom ott lesz azért a kórházban, csak nem bent a szülőszobán?

Szerintem arra is van mód, hogy mikor Te megfigyelésen ott leszel még a szülőszobán a szülés után, akkor beengedjék hozzád a párodat, és akkor babázhattok egy picit. Vagy a szülőszoba előterébe kiviszik neki megmutatni.


Az teljesen természetes, hogy egy újszülöttet nem engednek kivinni egy látogatóktól (tehát baciktól, vírusoktól, bagófüsttől stb) hemzsegő kórházi váróterembe.

2011. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok megint:Jah...most látom h az utsónál ízt írtad h nem viheted ki.Hát nem tudom jártál-e már a gyermekágyas osztály környékén?!Hát ott is rengeteg ember megfordúl a folyosón.Vele szemben van a terhespatalogia ahol szinte reggeltől estig járkálás van :(Arról meg nem is beszélve,hogy sokan nem tartják be a gyerekágyon a látogatási időt és ott ácsorognak ,ücsörögnek a folyosón és nagy valószínőséggel kifogsz egy nagyobb létszámú roma családot akik még nagyon sokszor rá is gyújtanak a folyosón.Nem tudom miért szokásuk ez?Na meg azt se h honnan veszik a bátorságot ehhez?De akár hányszor feküdtem bent mindig volt erre példa kivétel nélkül sajnos! :( Tehát szerintem ne akard a babát oda arra a folyosóra kivinni pár órásan,naposan...
2011. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, dehogy haragszom meg ...

Nekem csak az lenne a fontos hogy apácska is lássa üveg nélkül a fiát, és ha ez úgy lehetséges,hogy nincs bent a szülésnél,de utána bejöhet hozzánk,akkor az teljesen jó :)

Azzal egyet értek, hogy a kórterembe senkinek, senkije ne jöjjön be, hisz ott többen leszünk :)

Én 4 hét múlva szülök ott :) Nagyon várom már :)

Ja és nem,nem voltam még sem a szülészeten, sem a gyermekágas osztályon, sehol ... majd szeretnék, amikor úgyis mennem kell ctg-re. :)

Remélem akkor is meg tudom lesni a dolgokat??? :)

2011. szept. 9. 15:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagyis utsó előtti bocsiiii :D
2011. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!