Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik még a kislányomon...

Létezik még a kislányomon kívül olyan gyerek, aki későn tanult meg inni egyedül?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom és nem tudom, hogy mi az oka, de nem iszik egyedül az itatópoharából. Nem szolgálja ki magát. Hozza oda nekem, hogy segítsek.Pedig a hozzá hasonló korú gyerekek már mind egyedül isznak. A probléma, hogy megfogja szívja, de nem dönti meg és így csak a levegőt szívja belőle. Megunja és hozza nekem..Hiába mutatom meg fogom a kis kezét, hogy így kell egy darabig tartja majd leengedi a kezét.Miért nem tudja még mindig? Az itatópohárnak az szélén van a csőr, abból könnyű lenne innia, meg amúgy is volt már sok szóval nem hiszem, hogy az a probléma.
2013. júl. 10. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sosem tudott itatópohárból inni, pohárból egyedül 20 hónaposan ivott baleset nélkül. Ő kérte el, közölte egyedül!

Mi az evéssel is nagyon rosszul állunk, még mindig maszatosan eszik egyedül, pedig már 32 hónapos, igaz két éves volt mire hajlandó volt végre egyedül megpróbálni.

2013. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem minden gyerekem szivesebben ivott "rendes" pohárból, ami olyan, mint a nagyoké. Mellesleg könnyebben meg is tudja saccolni, hogy mennyire döntse a poharat, mert abban látja, hogy hol a víz, az itatópohárban meg nem.


Ha meg szomjas, akkor ne te itasd azonnal, hanem mondd meg, hogy neked még valamit meg kell csinálni, vagy megvárja, mire kész vagy, vagy pedig igyon egyedül. Szerintem ugyanis kényelmesebb neki, ha itatod, mint hogy egyedül próbálkozzon.

2013. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!