Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinél szorulás a...

Volt valakinél szorulás a Lactogen harmonytól?

Figyelt kérdés
Most kezdtül ezt a tápszert. Annyira sűrű. Félek, hogy megfogja a hasát a babámnak. Elvileg pont székrekedésre van..

2014. okt. 3. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.Pont ettől múlt el a székrekedése..és még a hasfájása,bukása is!

Szóval sztem nagyon tápszer!!!

2014. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) De jó ezt olvasni. Remélem nekünk is beválik. Hányszor volt tőle kaki? Mikor múlt el a hasfájás? Kb. mennyiszer evett belőle, hogy hasson?

Köszi a válaszod!

2014. okt. 3. 14:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint egy nap hányszor volt tőle kaki. :)
2014. okt. 3. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt használjuk, szuper tápszer.

Arra figyelj, hogy sokkal nehezebb elkeverni, mint a többit, mi úgy szoktuk, hogy villával szépen szétkeverjük és még utána agyonrázni. :)

Napi 1x van széklete a 7 hónapos babámnak, van, hogy 2x.

2014. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Tegnap óta ezt issza és eddig minden szupi. Tegnap este még sűrű zöldet kakilt, de az még az előző tápszerünk lehetett. Szívesen megissza akár a 160ml is belőle. Igen nagyon sűrű tápszer tapasztaltam. Nekem az vált be, hogy iható langyos vízbe teszem és 2 kanalanként összerázom. Így nem csomós egyáltalán. Bár vennem kellett 2-es etetőcumit a mam üvegünkre, mert az 1-el egy fél óráig szívta szegény a cuccot. :D

2014. okt. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!