Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap délután a kisfiam,15...

Tegnap délután a kisfiam,15 hónapos, leesett a lépcsőkről. Visitott is egy darabig, de utána mindent rendben találtam rajta. A vállát ütötte meg, nagyon piros volt. Nem mentem orvoshoz vele. El kellett volna őt vinnem rögtön dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a fejét nem ütötte meg és ma nem fájlalja semmiét akkor nem gond viszont ha bármijét fájlalja akkor azonnal vidd el.Az én kisfiam 12hónapos és ő is esett már le innen onnan de hál istennek semmi baja nem lett.
2010. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap egész este figyeltem őt, hogy nem-e lázasodik be, vagy nem -e fájlalja valamilyét, de szerencsére nem vettem észre rajta semmi változást. Gondoltam itt a belső vérzésre, de nem jelentkeztek tünetek, és remélem, hogy már nem is fognak. Félek még most is rajta, mert elég szépen zuhant kb. 10 lépcsőfokot, de ez csak egy pillanat volt. Kicsúszott a keze a kezemből és már esett is.
2010. jan. 22. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz rajta furát, akkor biztos jól van.

Az én 13,5 hónaposom 2 napja tigrisbukfencet nyomott a kanapéról. Piros pukli lett a fején, csak kicsit sírt, inkább röhögött, tetszett neki... Nincs baja szerencsére.

2010. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak feleslegesen megijeszteni, de en biztos elmentem volna dokihoz ha 10 lepcsofokot esett volna a babam.
2010. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom kb. másfél évesen egyszer leesett otthon az ülőgarnitúráról. Épp az ebédjét melegítettem. Ordított sokáig, aztán elaludt kaja nélkül, aludt vagy 2 órát. Mikor felébredt, újra keservesen sírni kezdett. Minden mozdulat fájt neki, vittük akórházba. Csináltak egy koponyaröntgent, ott mindent rendben találtak, de bent tartottak agyrázkódás gyanújával. Totál felesleges volt, mert 5 percre volt tőlünk a kórház, ráadásul a hihetetlenül nagy alvásigényű lánykám idegen helyen nem igazán tudott akkoriban aludni, így az egész éjszaka felriadásokkal telt el, nem tudta magát kipihenni, holott épp arra lett volna szüksége. Másnap hazaengedtek, de minden egyes felkelésnél sírt, fájdalmai voltak. Aztán teltek a napok, épp a kontrollvizsgálatra mentünk, amikor öltözés közben észrevettem, hogy a kulcscsontjánál tiszta sárga-kék-zöld-lila foltos. Akkor derült ki, hogy ott ütötte be magát, meg is volt duzzadva, de magától elmúlt.
2010. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, 2. vagyok, hogy van azóta a babád?
2010. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden ok vele, szerencsére. Dokihoz nem vittük el. Ugyan olyan izgága mint volt, és egy cseppet sem fél a lépcsőktől.Köszi, hogy gondoltál ránk.
2010. jan. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!