Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol ajanlott...

Hany honapos kortol ajanlott hasznalni a borostyan nyaklancot a babaknak fogzas ellen? Es valoban hasznal nem sirnak annyit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Akármikor, de minél előbb, annál jobban megszokja. Az enyém 4 hónapos volt, amikor feltettük, észre sem vette. Na, én sem, hogy bármit használt volna. A kapocs letört rajta, így sokáig nem hordta, el is felejtettük. 1 évesen ráadtam újra, mert szép vele. De akkor már nem tűrte meg magán.
2010. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szióka.Egészen kicsi kortól ráadhatod, ne aggódj nem fullad meg tőle, mint azt sokan hiszik.Kisfiamnak kb 6 hónaposan vettük, akkor hallottam róla, azóta is hordja, most 13 hónapos.jelenleg 8 foga van és kb 4 jön egyszerre, de semmi gond nem volt eddig vele, nem nyűgös, nem sír.Azt nem tudom, hogy a lánctól-e, vagy amúgy sem fájna neki, de azért rajta van.Nem piszkálja, mint ha ott sem lenne.Viszont sokan nézték már emiatt kislánynak:)

Főleg hajvágás előtt, mert szőke göndör fürtjei voltam és hatalmas szempillái:)

2010. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13:35 -ös vagyok újra.Arra figyelj, hogy igazi legyen, ne műanyag, mert akkor tuti semmit nem ér.Ezek amúgy egyenként vannak csomózva és tekerős a vége.

Üdv:Ancsy

2010. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, offolok.

Hol lehet kapni, és mennyi az ára?Valaki tudja?Mi már nagyon szenvedünk egy hónapja.

2010. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Álltalában ékszerboltban árulnak, vagy esetleg gyógynövényboltban, az ára változó, de kb 3-4ezer közt van:

Ancsy

2010. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a borostyan.hu lehet megrendelni es ott valogathatsz is boven.sok sikert
2010. jan. 23. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem műanyag, és mégsem ér semmit. 3000 Ft-ért vettük, nagyjából mindenhol ennyi. De ha tényleg abból van, amiből mondják, szerintem nagyon olcsó.
2010. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!