Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiétel. Melyik...

Üveges bébiétel. Melyik márkát a legérdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb minőségű?
2014. okt. 4. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint Alnatura, Babylove, én ezeket vettem, de azt hiszem jó a Rossman saját márkása és a Hipp is. Érdemes elolvasni az összetevőket.
2014. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mindegyik konzerv ízű. Jobban jársz ,ha főzöl.
2014. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Már akinek alszik a gyereke nappal és van rá ideje...

Kérdező, én Kecskemétit és Univert szoktam venni. Mindegyik finom ízű, mindig megkóstolok mindent. A Hipp is nagyon jó, csak az ára húzós.

2014. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
egyetértek a 2-essel... borzalmas ízük van... 3-as már akinek alszik a gyereke? ne mond hogy nincs 10 perced megpucolni a zöldséget, utána 2 perc leturmixolni... mert ennyi időt vesz igénybe... ha már mászik addig járóka, vagy odaültetem a konyhába magamhoz és énekelek neki meg dumálok neki míg megcsinálom...
2014. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
En is igy gondolom erre legyen mar negyed oraja mindenkinek!!szerintem napkozbe valamennyit midenkinek alszik a gyereke de ha megsem allandoan nem kell a kezünkbe tartani vagy nezegetni,elvan a pihenőszekbe,jároka stb..amugy ha epp nem vagyunk itthon akkor nyilvan belefer egy kis uveges kaja hipp a legjobb minőségben csak tenyleg nem a legolcsóbb..de ha csak neha adsz neki megeri!!
2014. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom mennyivel jobb, ha megfozod neki a BOLTI krumplit, mint ha odaadod neki a BOLTI bebietelt? Ha sajat kertedbol van akkor ok. Az mas. De ne legyetek mar ennyire szuper anyak. En nem fozok neki, mindig mas fajta bebietelt kap. Szereti nagyon. Amikor ebren van jatszunk, amikor keg alszik gyorsan elmosogatok, eszek par falatot, es mire ezzel a ket dologgal vegzek mar ebren is van.
2014. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
2-es vagyok. Ha nem alszik is van 15-20 percem , hogy megcsináljam neki.
2014. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem szuperanyasag en sem gondolom magam szuperanyanak!csak ez egy ilyen dolog amit en igy akartam csinalni es igy csinalom..szerintem igy helyes..de mindenki maga dönti el mit eszik a gyereke!de azert ami friss az mindig jobb azert azt ne felejtsd el..raadasul van sok bebietel amibe hozzadott cukor is van azt sem teszed bele otthon ha te csinalod!!
2014. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Sok bébiételben nincs hozzáadott cukor, azokban, amiket írtam. És Kérdező nem azt kérdezte, hogy mikor érdemes meg mikor nem főzni, hanem hogy melyik a legjobb minőségű bébiétel. Lehet, hogy mindennap üveges ételt akar adni, de lehet hogy csak néha ha elmennek valahova...
2014. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Oke 1es akkor te ne a mi beszelgetesunket kommentald..te mar a kerdesre valaszoltal ugy gondolom!!
2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!