Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 6-7 hónapos babával ment...

Aki 6-7 hónapos babával ment síelni, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Ausztriába készülünk 3 napra... és hát nem vagyok nyugodt. A férjem szeret síelni, de hát nélkülünk nem akar menni, így beadtam a derekam!

A babó nem szopizik már..


Köszönöm mindenki válaszát, sokat segítene..


2010. jan. 22. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Velünk volt tavaly egy pár, 9 hónapos babábal. Elvitték szánkózni, amig apa síelt.. :) Jókat is aludt a friss levegőn, de egész napos programokat vele azért nem lehet csinálni. Max. annyi, hogy délelőtt együtt elmentek, pár óra együtt, ti szánkóztok.. délre haza, hogy ebéd után aludjon... apa visszamegy síelni, ti a panzióban ellesztek, és este a vacsi már mehet együtt újra.


Én 5 hónapost vittem egy hétre, igaz, nyáron, és a Balatonra csak, de jól elvoltunk :)

2010. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó hosszú lesz a kocsiút odáig! A indulást próbáljátok meg úgy időzíteni, amikor éppen aludna a baba, hogy a kocsiban aludjon és ne kelljen sokat szórakoztatni, mert egy idő után nagyon elgémberedne az űlésben.
2010. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!