Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor marad abba a nyáladzá?...

Mikor marad abba a nyáladzá? Már nagyon elegünk van belőle! Nekem állandóan felmosni, a gyerek meg utálja ha a száját törölgetem. Zavarja ha vizes, nyálas a ruhája.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez komoly ? Tényleg óriási feladat !
2010. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyere kérlek, és halgasd ahogy visít mert a száját törlöm... vagy ha lecserélem a nyálas, szó szerint a nyáltól megálló, átlátszó felsőjét. Ha nem cserélem azért visít. És egy bébikajás üveget tölt meg 2perc alatt...
2010. jan. 22. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez igen! El ne kopjon a padló a sok felmosástól! Tegyél a ruhájára nyálfogót, és azt cserélgesd szükség szerint. Még ilyet! Nehogy a végén idegileg belerokkanj!
2010. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Majd, ha kibújtak a fogai. szerintem neki se a legkellemesebb, hidd el, de ez is a gyerekkel jár...A tiéd, már nem lehet visszacserélni :D egyébként szerintem inkább azért sírjon, mert a száját törlöd, minthogy egy betegség miatt...
2010. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szegény ne bántsátok már.Igen van amikor ezért sajnálj az ember a gyerekét.

Te pedig egy kicsit nyugodj meg,majd megváltozik.

Minden jót neked és a kis nyálasnak : )

2010. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, szörnyű tud lenni :) :) Néha én is kivagyok, mi is, mert felveszem és két pillanat alatt liternyit nyáladzik :) De ez van :) És még jó sokáig ez lesz
2010. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Atyaúristen...Micsoda gondok.
2010. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is az én munkám a sok, az fityfene, de mikor a kicsi utálja anyálát, és visít. Ha kúszik nézi a kezét, hogy nyálas és sír, megakad, nem megy tovább és gyűlik alá a nyála.
2010. jan. 22. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá előkét, és cserélgesd azt, így nem kell állandóan öltöztetni.
2010. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó,a kis drága!

Igen,nekünk is van így,nagyon nyáladzik,szerintem fogzik a tied is.Nem írtad,mennyi idős,van-e esély a fogzásra?Próbálj türelmes lenni,lehet azért sír,mert úgy érzi,hogy haragszol rá ezért.

Semmi gond nem lesz,kitartás!

2010. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!