Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor találod a legszebbnek,...

Mikor találod a legszebbnek, legédesebbnek a kisbabád?

Figyelt kérdés
Persze mindig gyönyörű! De én szopizás közben látom a legszebbnek, meg akkor, amikor a fürdetés végén hasra fordítom a kezemben a kiskádban, és kíváncsian nézelődik! Kinek mi a kedvenc pillanata?
2010. jan. 22. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alszik és amikor nevet... Gyönyőrűűűűű
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem figyel, és hirtelen eléállok és ráfújok, akkor hangosan kacag - imádnivaló:) És szopizás után, amikor bealszik, és elégedetten mosolyog, na akkor meg kell zabálni:) De tényleg mindig édesnek találom, egész nap képes lennék csodálni:)
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

13,5hónapos, amikor vérengző arcot vág: felhúzza az orrát, kint vannak a fogak, és fújtat :D :D

...és amikor felébred, és nyúzott arccal hozzámbújik...

...és amikor álmos, már menne aludni, és azért bújik hozzám...

..és amikor csak úgy bambul, az is cuki

...és és és és

:)

2010. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szopizás,alvás közben,amikor gagyogni kezd,elöször mondja,,ana,,aztán már,hogy anyukám én ugy szeretlek téged.amikor nevet-álmába mosolyog,táncol riszálja a kis popoját,de sorolhatnám még.4 éve ö az életem értelme.
2010. jan. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!