Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyuka szépnek, a...

Minden anyuka szépnek, a legszebbnek látja saját gyerekét?

Figyelt kérdés

Én igen! :-) Rajzolni sem lehetne szebbet! :-)

És mindenkitől ezt hallani...de vajon tényleg így van?


2010. máj. 14. 13:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem a születés utáni "gyűrött-gyötrött" állapotra gondolok, ami ugye gyakran előfordul, hanem úgy általánosságban.
2010. máj. 14. 13:34
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem igen :-)

Teljesen máshogy néz ki, mint ahogyan előtte elképzeltem, de már nem is igazán emlékszem, hogy milyen pofira számítottam, mert amint kisimult a szülés után minden kis porcikájára rácsodálkoztam, hogy mennyire csodaszép! Azóta is rendszeresen előfordul, hogy úgy nézegetem. Szerintem ez meg is marad, ahogy egyre nőni fog és változik. Most két hónapos.

2010. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Hétről hétre szebb lesz,gyönyörű arcú kislány.9 hós.
2010. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen!Enyémek is gyönyörüek,és nagyon büszke vagyok rájuk!Nekem 3 kisfiam van 4,5 éves 3 éves a picur 2 hónapos!Szerintem minden anyukának a sajátja a legszebb,a legügyesebb,legokosabb stb :)
2010. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen.Köztük én is!Egyébként még soha nem hallottam 1 anya szájából sem h de csúnya a gyerekem:DEgyébként az én picikém gyürötten is nagyon tetszett nekem:D
2010. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Akár a gyűrött arcocskára gondolsz, aki egy nehéz utat tett meg, akár a mai napra, akkor is mindenkinek a sajátja a legszebb! Az én egyik lányom 17 éves, a másik 2 hónapos, de akármelyikre nézek, csak gyönyörűséget látok rajtuk! Csodálatos, gyönyörű gyerekeim vannak!:)
2010. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Az én fiam a legszebb! :)))
2010. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

kizárt...az enyém!!! :)


Szóval :igen!

2010. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

ige,de olyan is van sajnos akit CSAK az anyukája tart szépnek!!


ilyen a szeretet.

2010. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
A szomszéd néni mesélte, hogy kifejezetten csúnya kisgyerek volt Balázs, a fia, na aztán hogy kikupálódott...:)fotót is mutatott ,hogy bizonyítsa, nem hazudik:) brutálcsúnya kisfiú volt, most kifejezetten jóképű pacák:) meglepődtem! Szóval van őszinte anyu is:) másfél éves kisfiam őzike szemével, művésznős pillákkal, göndör fürtökkel, na meg első kiálló fogaival igazi szuperszép bébi:) a csudaszép csámpi járását had említsem még...:)
2010. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!