Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki sajat gyereket...

Mindenki sajat gyereket tartja a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Egy oldalon beneveztem babam egy szepsegversenybe ahol legtobb szavazat alapjan lehet nyerni.(picibaba.hu,febr.)Mind szep babak vannak viszont nem tudom eldonteni a legtobb szavazatu babat(kb.800szavazat)mindenki szebbnek latja mint pl akinek csak 40 szavazata van?Az en babamat szebbnek latom(vayna aylin)de ez csak azert van mert az enyem?Tehat mindenki sajat gyereket tekinti szebbnek?
2009. febr. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a sajátja a legeslegszebb szerintem.
2009. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

EN is beneveztem arra a versenyre az En kisfiamat is,es termeszetesen En is a sajatomat latom a legszebbnek.

Amugy az a verseny sajnos nem a szepsegrol szol,es itt nem akarok megbantani senkit sem,de ezt mar az emlitett oldalon a forumban sokan targyalgattak.

Amugy nagyon szep a Te babad is,gratulalok hozza.

2009. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:-) akkor nem csak en latom szepnek!?Sajnos hogy nem errol szol pedig nincs is tetje.En meg szavaztam babakra akik ugyanolyan szepek mint az enyem.
2009. febr. 3. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek a sajátja a legszebb. Én nem tudok betelni az enyémmel.
2009. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Se a picibaba.hu-n, se a babavilágon nem korrekt a verseny. Nézzétek meg ezt, itt a szerkesztők választák ki a hónap szépét:


[link]

2009. febr. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkinek a sajátja a legszebb, hiszen Ő egy darabka önmagából, és a férfiból is, akit szeret. :)
2009. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!