Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétköznap hányra ér haza a...

Hétköznap hányra ér haza a párotok? Hétvégén végig veletek van? Mit segít a gyerkőc/gyerkőcök körül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
6-ra.Igen.Etet,fürdet,pelenkáz,öltöztet,játszik...mindent.
2010. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nagyon változó, hogy épp mikorra ér haza. Olyan a munkája, hogy sokat utazik, akár hétvégén is. Ha itthon van, foglalkozik a gyerekekkel, játszik a két kisebbel, elviszi a picit magával, hogy olyankor én is levegőhöz jussak. Ha megkérem, a pisis pelust kicseréli, de a kakisra nem vállalkozik, megfürdeti vagy együtt fürdik a picivel. 4 gyerek van, így van tennivaló. De a házimunka általában az én reszortom, max porszívózni szokott, meg az udvart tartja rendben.
2010. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
5-7 között, mikor hogy. Maximum vigyáz rá, míg lemegyek a boltba, vagy ha főzök vagy valami, akkor lefoglalja, ha bírja:)Hétvégén együtt vagyunk ha van rá lehetőség. Egyébként mosogat, porszívózik, feltöröl ha szükséges.
2010. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

19 -órakkor,éhesen,fáradtan ér haza = nem segit semmit.

Hétvégi nagybevásárlást ö csinálja,egész hétre való kaját,

hogy ne én cipeljem 2 gyerekkel.kb ennyit ja és leviszi a

szemetet.(én háziasszony vagyok)

Hétvégén velünk van.

2010. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
5-6 körül ér haza, és sajnos néha szombaton is megy. Esténként és vasárnap sokat foglalkozik a gyerekkel, játszik vele, elviszi sétálni, fürdeti, pelenkázni nem ha nem muszály, etetni se szereti, de egyébként imádják egymást. És nálatok?
2010. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Reggel 6-kor megy és este 9-10körül jön haza. Néha szombaton is megy. Vasárnap itthon van, akkor mindenben segít! Ő fürdet, segít etetni,pelenkázni. Ikreink vannak így jó ha segít mikor itthon van. Egyébként hétköznap semmi segítség.

Nálatok hogy van?

2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok,tanul alsós kisfiammal.
2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Külföldön van 5 hónapja, még 25 napig........Ha hazajön meglátjuk mit segít. Az első 3 hétben amíg itthon volt mindent megcsinált, vásárolt, takarított, főzött, pelenkázott, fürdetett. Én csak szopiztattam :) Előre kímélt........Volt miért.
2010. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha nappalos, akkor este 8-kor ér haza. Akkor már sok tennivaló nincs, néha altatja a lányunkat.

Ha éjszakás, akkor 5-kor megy, reggel 8-kor jön. Szabadnapjain mindent megcsinál. Bevásárol, takarit, főz ha kell. Kislányunkat is 100%-osan ellátja. Bármit: etetés, öltöztetés, séta, fürdetés, stb.

Viszont ha maszekol, akkor van, h napokig csak este jár haza aludni.

2010. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk Apa este 6-ra ér haza. Elveszi a babát, segít fürdetni. Mi együtt fürdetünk. A férjem szeretné egyedül, de nem akarok kimaradni belőle én sem, nem azért, mert nem bízom rá, vagy ilyesmi, csak szeretném én is csinálni. Etet, altat, játszik vele, mindent rá tudok bízni, szereti is a kis macika nagyon. Hétvégén együtt vagyunk mindig, én olyankor néha elmegyek egy órára, de a kicsi hiányolni szokott, pedig az apja is nagyon szépen foglalkozik vele. Ha kell, Apa bevásárol, főzni nem nagyon főz, de igazából én sem.
2010. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!