Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyerkőcök anyukái....

1,5-2 éves gyerkőcök anyukái. Mennyi pelust és popsitörlőt halmoztok fel?

Figyelt kérdés
Popsitörlőből mindig sokat vettem egyszerre, a DM-es kuponfüzetből is beváltottam mindig. Most van itthon 10 csomag popsitörlő, meg 2 megapack pelus és 1 hete nappalra szobatiszta a fiam. :) Oké, még szerintem éjjelre el fog fogyni a pelus, ha meg nem, hát odaadom sógornőméknek, csak hát azért mégis drága volt. A popsitörlőt meg játszón elhasználjuk kéztörlésre. Van még megmaradt Dm bababónuszos pelus és popsitörlő kuponom is, még jó, hogy nem váltottam ki őket. :D
2011. jún. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért én mindig csak akkor veszek, ha elfogyott. 20 hónapos a kisfiam, és mi is nekiállunk szobatisztálkodni. :))
2011. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kisebb volt, sokkal jobban fel szoktam tankolni. Most 14 hónapos, mindig egy csomag (bontott) pelus van otthon, meg 2-3 csomag törlőkendő.
2011. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!Hát mi elég rossz irányban tartunk a szobatisztasággal.2 éves a fiam és ráül mer kéri 20-30 percet is ül rajta nézi a mesét de mikor jön a pisi felpattan.Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak.Havi 1,5-2 megapack kell +4 csomag(80db-os)popsitörlő(DM-es)a sogórnődnek ad át jutányos áron.Ingyen (ha szemét dolog is)nem adtam soha pelenkát.Volthogy válltotunk nagyob méretre és volt még egy majdnem egész csomag pár szász forinttal olcsóbban eladtam.Popsitörlőre meg jót írtál nálam is mindig van egy csomag ha játszóterezünk.
2011. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen. Kedves utolsó! Igazad van, ha oda is adom sógornőmnek a megmaradt pelusokat, akkor is fogok kérni valamennyi pénzt. 5 hónap van a fiaink között. Ingyen már csak azért sem adnám neki, mert nem valami rózsás a kapcsolatunk, eleinte mindig hívott, hogy mit hogy csináljon a gyerekkel, mit miért csinálhat a gyerek, én rohantam hozzá, mint egy félőrült, hogy segítsek, aztán jól kibeszélt a nagyanyjával a hátam mögött és semmit sem úgy csinált, ahogy javasoltam, hogy nálunk bevált a hasonló problémára. Mindig adtam neki mindent, amit tudtam, kuponokat, kódokat, ruhákat, tápszert, bébikaját, de viszonzást sosem kaptam. Pedig ő a fiam keresztanyja, de semmit sem vettek még neki, 1. szülinapjára is egy olyan távirányítós autót kapott, amit még mindig nem tud használni...

Pedig van még 3 Dm popsitörlős kuponom is megmaradva, de inkább kidobom, mint hogy neki adjam. :)

2011. jún. 1. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vok!na hát így meg pláne nem.Nem tudom hogy milyen arra fele a védőnőtök,de én sok dolgot adtam el az ő segítségével.Ő volt a közvetítő:)))pl.tejpép,tápszer,popsitörlő(Gabi meg a pampers kiütötte a fiamat)ha jó fej és szereted akkor próbáld meg nála is.DM kuponnal kapcsolatba meg annyi hogy azt max.ad neki oda vagy azt is leadhatod a védőnőnek hogy ingyen adja oda vkinek akinek kell.Azért pénzt úgy se tudsz kérni.Vagyis szoktam látni tesz-veszen de jót röhögök rajta.....Sok sikert hozzá:))))
2011. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!