Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babám, tápszeres....

2hetes babám, tápszeres. Cumisüvegből etetem. Avent, állítólag ez nagyon, nem sok levegőt nyel közben. Mégis? Evés közben is többszőr büfiztetem, de nem büfizik (néha), így gyakran evés után egybe "taccsol ki".

Figyelt kérdés
másnak is csinál így a babája?mit tegyek?mert ez így nagyon ilyesztő nekem.
2008. aug. 11. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem mért tápszeres??MErt ha úgy is gondolod,hogy kevés a tejed azért lehet egy kicsit erőltetni a mellet-tudom xar,nekem nem kell bemutatni császáros vagyok és egy hétig kínlódtam mire visszajött,mert majdnem elapadt a homeos bogyóktól.Tehát?HA tudok segítek,írj privit..4hetes baba mamája..neked nem késő beindítani még..
2008. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, írtam :D
2008. aug. 11. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is Abenttrl kezdtünk és ugyanez volt. Áttértünk a NUK-ra, nekünk ez jobban bevált. Sajnos viszont a sterilizáló mindegyiket elég hamar szétviszi, nagyobb lesz a lyuk. A mi babánk sem tudott büfizni a klasszikus módokon. Úgy tud, ha a karomra ültetem úgy, hogy a háta van a hasam felé. a másik kezemmel tartom a hasánál, mellkasánál, és kicsit előredöntöm. Próbáld ki, nekünk bevált!
2008. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mindenképpen kipróbálom
2008. aug. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!